Yabancilar cabucak turkce ogreniyor birkac ayda ve ben cok sinir oluyorum

Biz yabanci dil icin omur tuketip yillarca okullarda gorup yetmeyip kurslara gidip bide halen adam gibi ogrenemezken tarzan gibi komusurken elin herifi ya da elin karisi gelip hemencecik bir kac ayda tufkceyi söküyor. Çok bozuluyorum çok

Siz ne dusunuyorsunuz?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Adam Buraya Geliyor Bizde Sıcak Kanlı Bir Milletiz Yabancı Birini Gördüğümüzde Hemen Türkçeyi Öğretmeye Çullanıyoruz (: Suç Bizim Onlarda Sorun Yok.

0|1
    1|0
  • romanyalı bir arkadasım vardı 8 ayda turkceyi benden daha iyi konusmaya basladı azını burnunu kırasım geliyordu

0|0
    0|0
  • Elin herifi ve karısı Türkiye'de mi yaşıyor?

0|0
    0|0
  • sende yabancı ülkeye gidersen öğrenirsin

0|0
    0|0
  • ben daha tufkceyi bile sökemedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kafan basmiyordur panpis.

0|0
    1|0
  • anadili türkçe olan birinin ses özelliklerinden dolayı diğer dilleri öğrenmesi kolaydır ama türkler emek vermiyo bir çok yabancı da tam aksine elinde kağıt kalemle gezip bilmediği kelimeleri ağzından nasıl çıktığına kadar not ediyo sadece masaya oturup gramer çalışmıyo ama ayine de takılmadan konuşamayanını görmedim o da türkçenin zorluğundan kaynaklanıyo

0|0
    0|0
  • korkak davranırsan öğrenemezsin

0|1
    0|0
    • Niye korkak davranalim dil ogrenmek bana zor geliyo dunya kadar para dokup kursa yazildim yine konusamiyom

• aynen biz tamamen kurallı konuşmaya çalışıyoruz.yapamadığımızda gülecekler sanıyoruz.elin yabancısı geliyor.biz seviyor çok türkiye diyor.gülüyor muyuz?hayır.önemli olan derdini anlatabilmek değil mi zaten.karşıdaki anlıyorsa sorun yok.zaten zamanla konuşa konuşa öğrenilir.

• Aynen öyle :)

Yükleniyor...