Arkadaslar ben rusyada calisip rus kizi ile evlenmek istiyorum..orada calisma sistemini bilenler varmi??

Beni bilgilendirirseniz sevinirim. Aslinda amacim rus kiziyla evlenmek ama o surecte orada calismak istiyorum

0|1
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• git al bir tane rus 3548. kocası olursun :)

1|0
    0|1
    • Nerdenn biliyorsun.sen araştır bakalim dunyada en guvenilecek hangi kadinlar..iclerinden elbette cikar oyleler o her yerde var.

• RUS KIZI DA ZATEN ELİN TÜRKÜ GELSE DE BENİMLE EVLENSE DİYE BEKLİYORDU, HEM İŞSİZ HEM DE KARI DÜŞÜRMEYE ÇALIŞAN BİR TÜRKLE EVLENECEK KADAR GERİZEKALI BİR RUS OLAMAZ HERHALDE

0|0
    0|3
    • Kimse evlenmezki issizle..ama en azindan turk kizlari gibi kendilerini dusurmuyorlar para icin..benim.amacim rusla evlenmek para dusurmek olsa turkiyede cok

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir Türk firması adına oraya çalışmak için gitmen daha iyi olur. Başka türlü orada para kazanman biraz zor olabilir.

0|0
    0|0
  • AHAHaa yaptığınızı beğendiniz mi kızlar? bakın sizin yüzünüzden gurbete giden bir genç delikanlı daha.

0|0
    0|0
    • Turk kiziyla ne isim olur hic kapris cekemem.param icin benimle olqcak kizlar yarin gider boynuzlar:)

• yıllar önce üniversite okumak hakkında baya araştırma yapmıştım istersen o konuda yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • aynen burada oldugu gibidir nasıl olabilirki ?

0|0
    0|0
  • rus kızlarıda seni bekliyordu.

0|0
    0|0
  • Gözünde çok büyütürsen bazı şeyleri, hayal kırıklığına uğrama riskin o kadar artar.

0|0
    0|0
  • Sanırım senin 1. önceliğin güzellik. Tavsiyede bulunim suriyede savaş var malum. Tamam suriyeliler çok güzel değil ama az da olsa güzelleri kara borsaya düşmüş durumda. Sen burada iş bul uçarak gelirler kucana.

0|0
    0|0
    • Ben rus istiyorum çünkü ruslar duygus ve karamsarlat..oncelikleri para degil aşk. .

Yükleniyor...