Istanbul / adaların en güzel yerleri hakkında bilgi verir misiniz?

merhaba arkadaşlar, ben denizliden,nim sizden ,adalar, hakkında, bilgi istiyorum,

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Büyükada, Aya Yorgi Klisesin gidebilirsin. Manzara süper, yanındaki çay bahçesinde vakit geçiirebilirsin. Büyükada kahve dünyasında manzaraya karşı bir türk kahvesi yudumla mutlaka.

Heybeli de Mavi rest. vardır. Harika balık yapıyorlar. Yazın gideceksen plajlara gidebiirsin ki Heybeliada yı tavsiye ediyorum .

0|1
    0|0
    • çok teşekkür,ederiim güzel anlatmışsın ( ögretmen,misin,yoksa? ) dostça,selamlar,saglıklı,ve mutluluklar,dilerim arkadaşım...

• aşkım ilk fırsatta gidelim :D

• Haftaya buyuk ada aşkım:)

Kızlar Ne Diyor 3

• İlgili arkadaşı yönlendiriyorum..

0|2
    0|0
  • Buyuk adada kiliseye gidebilir, at arabasiyla gezip dondurma yiyebilirsin. Ama kedilerini sevmedim ben ^^

0|1
    0|0
  • adalara gittim hiç ama hiç beğenmedim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Neocuğumun isteği üzerine geldim.

Adalar Güzeldir. Fakat tvsiyem bu zamanlarada sakın gitme üşüdüğünle kalırsın.. Eğer kız arkadaşınla gidecesen. Eren saattte gidin soyle 9-10 gibi adada olun.. Sonra saat meydanındaki Portofino Kafede Mahmut var :) O arkaasa Hakan Bize burayı tavsiye etti deyin :) Eğer vakıt kaybetmek istemiyorsanız Hemen mekandan cıktıgınızda faytonlar var solda atlayın Bırııne Lunaparka gidin Aslında Lunapark falan yok alanının adı oyle :)

Orda Bi cay için sonra Ayayorgının O yokusunu tırmanının :) Yukarı cktıgınızdada O manrazada Alın biranızı cipsinizi muhabbet ederek Gunun tadını cıkarın ;) Donus yolunda sallana sallana bırbırınızla guluserek yuruyerek ıskeleye gıdınkı acılın ;) :D Donuste İstediğiniz yerde Kahvenizi içebilirsiniz :) Starbucks da var kahve dunyasıda ^.^

2|1
    0|0
  • Bağcılar.

0|1
    0|0
  • Kliseye gidebilirsin.

0|1
    0|0
  • Büyük ada en iyisi ondan sonra Heybeli Kınalı gelir

0|2
    0|0
  • 4 tarafı suyla kaplı hepsinin