.sizce ne olacak bu TURKİYE nin hali durumu gundemi.ulke karisti dunyada savaslar neler oluyor

1saattir sabah haberlerini izliyorum

Dusunuyorum dunyayi bir hirs almis gidiyor

Bize grlince TURKİYE ve yeni bir yasayla polisler artik bizi evde yolda sokakta.istedikleri heran arayabilecekmis

Sizin sabah goruslerinize bakalim gundemden neler dusunuyorsunuz

0|0
9|20

En İyi Erkek Görüşü

• Güzelim ülkenin içine ettiler..Bizim milliyetçi insanlara faşist derler ama bilmezler ki kendilerinin ne kadar faşist olduğunu bu konu da en iyi yorumu vakti zamanın da yine boşbakan yapmıştır..Ya taraf olursun ya da bertaraf diyerek..Uzun lafın kısası Türkiye'nin başına Milliyetçi Hareket gelecek..

1|0
    0|0
    • M.h.p diyosun ama.sahsen ben ne c.h.p mede.m.h.p ye devleti emanet etmem

• Gündemi takip etmek bambaşka bir şey..Bu arada en iyi cevap için teşekkür ederim..

• Rica ederimşu anbile.haberleri izliyorum diger tqraftan :)

Erkekler Ne Diyor 19

• Dünya karışmış arap ülkeleri değil balkanlar hatta avrupa karışmış güney Amerika karışıyor çekik gözlülerin memleketleri karışıyor yani ama ne ABD'ye nede ingiltereye nede israile birşey olmuyor türkiye böyle olmuş inan hiç şaşırtmıyor.

2|0
    0|0
  • Türkiye diye birşey kaldımı ki yorumluyum. ?

Ukranyadaki olayları izledim dün şok oldum resmen ülkeyi yakıp yıkmışlar.Bu sabahta izlediğimde valiyi darp edip,kapıya kelepçeliyolardı.

Benim düşünceme gelirsek gün gelecek biz daha beter bir hal alacağız ama iş işten geçmiş olacak.Müslüman ülkelerin hepsinde olan diktatörlük sistemi bizede gelecek ve ondan sonra ülke savaş alanına dönecek.

Polisler anca suçsuz masum insanları ararlar diğerlerine gelince aramaktan kaçınırlar. Eğer dediğin gibi bir hakka sahip olursa polis üzülerek söylemek gerek ki bu ülkenin yıkılmasının vakti gelmiştir.

0|0
    0|0
    • biz türkiye nin müslüman ülke olmasını inkar etmiyoruz ama öyle bir devletki atatürk ten kalma ne varsa sil baştan alıp yeni bir ülke yaratmaya çalışılıyor ve sorun burada çıkıyor zaten

• Geçmişini kabul etmiyor en büyük hatayıda burada yapıyor aslında.Kendi kafasına göre hükümdarlık kuruyor.

• Olmaz bişi.. Bu millet neler atlattı, neler yaşadı! Vakit Kemale erince Basar tokadını, oturtur her şeyi yerine. Sen rahat ol.. Biz varız ayol ;-))

0|0
    0|0
  • moralini bozma canını sıkma.. Flash tv izle. orada başka bir dünya var.

0|0
    0|0
    • :))) sen de keşfettin demek.

• Ayy birak sunlari kiyamet kopsa oynayarak gidecelekler

Fox tiviciyim.brn kapattim.zaten icin daraldi

• ya kafamızı değiştireceğiz, ya da dünyamızı :) ikisi de zor geliyorsa çoğu insana olduğu gibi kanal değiştirmek daha kolay :)

• sen neysen dunyada odur.

2|0
    0|0
  • Tarihi 1984'e mi ayarlasak ne yapsak acep

1|1
    0|0
  • zaten istediği zaman arayabiliyorlar rahat ol :) yeni çıkan bir yasa değil bu sadece evini işyerini savcılık izni olmadan arayamazlar, birde arasınlar ne olacak ki, üzerinde hap falan yoksa kaçak falan da değilsen ne olacak? evet dünyada özellikle israil ve abd hırs bürümüş ingilterede geri planda tabiki, bu iyi bir gidiş değil ama hayırlısı inşallah daha kötüsü olmaz...

0|0
    0|0
    • hayır ama bu bir saçmalıktır

evet savcılık izni olmadan arama yasaktı ama şimdi ne oluyor adamın aklına gelsin gelsin evimi arasın yok öyle bir şey

• evini savcılık izni olmadan arayamazlar yok öyle birşey, ama polis dışarıda seni şüpheli görürse arayabilir...

• Neler oluyor bize yine neler oluyor. :/

0|0
    0|0
  • Dünya Hep Böyle Değilmıydı.

Ülkemıze gelınce Bu yeni yasa çok güzel Olacak.Sen Galiba eski istanbulu Özledin, Hanı yola admını atar amaz gaspçıların esrarkeşlerın, katıllerın cırıt attığı sokakların güvenlı olmasını ıstemıyosun. Güvenılır yepyenı Aydınlığa doğru ılerleyen Bır Türkıye Var.

0|0
    1|1
    • İşin garip tarafı nedense bu aramalar hep vatandaşa yapılıyor.Yolda yapılan rastgele aramalar bir gaspçı ya da hırsızın yakalandığını hiç görmedim.Zaten polis onların nerede olduklarını elinle koymuş gibi bulabiliyor.Nedense uğraşmak istememektedir.Bunun bir çok yaşadığı hadiselerle anlatabilirim.Ben bir vatandaş olarak hırsızı polisten önce bulup bildiriyorum sen nasıl buluyorsun diye bana hesap soruyor :D böyle mantıkla yasa değiştirsen ne olur ki zülüm hep vatandaşa ...

• birincisi ist değilim hatta hiç gitmedim bilmem de

yaptıkları güven midir yoksa herkesi ülkeyi birbirinemi katmaktır orası meçhul

• geleceğimiz pek iyi değil. bakin simdi de internet sansürlendi onaylandi. ankarada da polis ayin 27 sine kadar insanlari arama hakkina sahip oldu. ust ve ev aramasi arac aramasi falan. hic iyi değil bunlar. bugun itibariyle özgürlükten uzaklastik. sonumuz hayirli olsun.

0|0
    0|0
  • Bütün ülkelerin, ideolojilerin, ırkların, dinlerin yıkılmasını dört gözle bekliyorum.

0|0
    0|0
  • eğer bu gezi olayları birkaç ay daha devam etseydi şimdi ukrayna'dan bile kötü olurdu durumumuz

1|0
    1|2
    • haklısın bencede ama bu yorumu beğenmeyelnler çıkmış galiba iç savaş ın devamını isteyenler var

• Zaten arıyorlardı, yurdum insanı sessiz sedasız denileni yapması ile meşhur..Doğru yanlış, legal illegal gözetmeden..

Dünya genelinde çok daha şiddetli kavgaların olacağı günler çok uzak değil..Birey olarak kararlar alıp uygulamak dışında yapılabilecek bir şey de yok..

Çünkü milliyet dışında toplum olgusunu yakalayamamış bir nüfüsa sahibiz...

Çok fazla şey var konu üzerinde konuşulacak ama kime ne fayda sağlar tartışılır..

0|0
    0|0
  • kıyamet gelsede kopsak <3

0|0
    1|0
  • Yaklaşık 6 sanedir televizyon izlemiyorum asla haber izlemiyorum. Ve kafam rahat cunku haberviler basit bir konuyu bile öyle anlatiyorlarki ulke meselesi haline geliyor sende ister istemez triplere giriyorsun. Izleme

0|0
    0|0
    • Haklisin ama boyle bir ulkede yasayip merak etmemek mumkun degil

• Böyle diye bahsettigin ulke hic tarihi boyunca ve esir kalmistir.nede somurulmustur. Sen begenmiyor olabilirsin ama turkiyeşu ancogu dunya ulkeskne gore cok iyi durumda. Senin dedigin seyleri amerikada yasiyor almanyada yasiyor.

• Ukraynada yapmak istediklerini ülkemiz üzerinde denendi.sağduyu galip geldi başka şekillerde ülkeyi karıştırmak istiyorlar.Pensilvanya - Tayyipe ne oldu onu çözemedim yahu

0|0
    1|0
    • ama ukrayna da en azından ateşkes verildi

• Ateşkes filan yok Kırım Bağımsızlık ilan edecek Ukraynayıda bölüyorlar.Türliyedeki basına inanmayın.bazı haberleri vermiyorlar.

• uyanın okuyun bıraz cahıl bı toplum yetısıyor ülkü ocağınada gittim sadet chp ve akp gençlık kollarınada ön yargılarınızdan sıyrılın şimdi her siyasi görüşü bılıyorum

0|0
    0|1
  • dünya artık yeni bir isyanlarda

bizde kısıtlamalar özgürlüğü tamamen bitirmek istiyorlar tek düzen

bir sistem yakında ahlak polisleri gezecek

ama hala kafamız kumun içinde:)

0|0
    0|0
    • Son kelimen super oldu :)

Turkiye de ozgurluk tamamiyle kalkiyo artik sanki.musluman ulke oldugunu inkar ediyoruz ama yinede tek duzelikle laiklik olmadan bir kusaga sokulmak isteniyoruza

artik tek.degil ulke parqmparca oldu ve en aciz olan bizleriz onlarin sacma yasalarina uymak zorundayiz

Bu dava bitmez ben kacar :)

• harika yazmışsın katılıyorum:)

• Bunu burada yorumlayabilecek insan tanımıyorum:)

0|0
    0|0
    • Ne gibi ks te girenin gundem den turkiye den habersizmi olur

• aşağıya bak çoğu haber izlemiyor. ben konuşsam zaten önce buradan atarlar:) sonra da polis tutar götürür:)

• izleyenler varmış bak kültür sorusu 30 küsür cevap almış :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Üc maymunu oyniyacaksin böcügüm

1|0
    0|1
  • Haber izlemiyorum artık..Masum insanların ölmesinden bıktım..

1|0
    0|0
  • vazgeçtim haberlerden müzik ruhun gıdası.

1|0
    0|0
  • daha önceden de aramıyorlar mıydı, aramaktan kastın üst araması mı?

ayrıca tüm dünyada ne oluyorsa burada da aynısı oluyor, bir fark göremiyorum.

0|1
    0|0
  • hayırlısı be böcüğümm.

0|0
    0|0
  • gündemden uzak kalkarak başıma gelicekleri bekliyorum .. evet doğru birşey değil ama ic karartmakdan başka bir işe yaramıyorlar .. sonumuz yakın bunuda karamsar olarak gecirmeye hiç gerek yok bence ^^

0|0
    0|0
  • Haberleri hiç açmıyorum, hep içimi sıkmaktan, daraltmaktan başka bir işe yaramıyor.

0|0
    0|0
    • bende tüm gün haberlerle iç içeyim .

Kasetler havada uçuşuyor .

Biri de çıkıp demiyor ki . Ne ahlaksızmışsınız be...

• haber izlerken ciddi anlamda piskolojim bozuluyo bu yüzden izlemiyorum artık :(

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum artık moralim bozuluyor çünkü

0|0
    0|0
Yükleniyor...