Elimizde az biraz para varsa bunu nasıl değerlendirebiliriz?

emeklilik hesabı açtırın demeyin lütfen :D

vadeli hesap mı yapmalı, dolara mı çevirmeli ?

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• ne kadar olduğuna bağlı şimdi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• kağıt alırım vaktim varsa takip ederim piyasaları günü birlik kağıt alır satarım.. ne olacak bikaç bin tl. ya batar ya çıkar.. batmaya batmazda. ençok o kazandırır.

0|0
    0|0
  • gel gecelere akalım ezelim o parayı dünyaya bir daha mı gelcen yarın ne olcamız belli mi amaaan hadi gel <3

0|0
    0|0
  • Kesin para getirsin riski sevmem interaktif bankacılıktan anlarım dersen en iyisi en para.com baya iyi faiz veriyor ozellikle 50 bin altı mevduats borsadan anlarsan en iyi parayı ordan kaldırırsın yok uzun vade düşünürsen de altıñ olmez ama ole fazlada guldurmez bana sorarsan 100 bin ustu mevduatin varsa direk ver 3 aylik faize

0|0
    0|0
  • arsa al kocaeli dilovası tarafından 3. köprü yapılıyo süper değerlencek. bizim arsamız var 20 milyara aldık 3 sene önce şuan 150 milyar falan veryolar

0|0
    0|0
  • Dolar bu gidişle artık düşmez sürekli artar en iyisi dolar ya da altın karlı bir seçim olur

0|0
    0|0
  • komik gelmez umarım. bence rodyum olarak sakla. komik tarafına gelince değeri düşmez altından kıymetlidir. yani insanların tercih etmemesi komik. ayrıca döviz değil yıldız mahsülü taptaze element.

0|0
    0|0
  • bence altına dnştrmelisin ya da dediğn gibi dolarda olabilir ama para nekadar mesela ev alıp kiraya verebilirsin tabi azsa üzerine zamnla ekle :D

0|0
    0|0
  • bankaya yatır cunku faızler yuksek

0|0
    0|0
    • 1000 tl gibi miktarlara 4 lira faiz veriyo akbank ayda. çok mu yüksek bu ?

• senın az varmış paran :) bence altında dolarda ılerde dusecek ama yıne de sen bılırsın

• babam yıllarca dolar altın euro eskiden mark vardı onla ilgilenirdi. bence akıllı tercih ama ne zaman inip kalkacağını kestirmelisin

0|0
    0|0
  • Kışın altına yatırım yapmalı yazın satmalı. Altın zarar etmez bacım :D

0|0
    0|0

• dolar al

0|0
    0|0
  • doların önümüzdeki günlerde yükseleceğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • alışveriş yap.. çanta al ...

0|0
    0|0
  • sigara ve benzine yatır paranı kesin artış gösterirler

0|0
    0|0
  • ben altın alırdım sahsen

0|0
    0|0
  • harca gitsin :)

0|0
    0|0
  • internet bankacılıgı kullan faızler tavanda

0|0
    0|0
  • Karıyla kızla değerlendirrim paralarımı.

0|0
    0|0
  • Sakıza yatırın sakız zamlanacak

cayırt

0|0
    0|0
  • gram altın alıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...