Sizce Dünyaca ünlü en meşhur aktörümüz kim?

Bana göre en iyi 5000 aktör sıralamasında 63. sırada yer olan şu anda da Game of Thrones dizisinde de rol alan ve birçok yerli yabancı filmde yer alan Sibel Kekillidir. tabi diğerlerini bilmiyorum varsa bilgisi olan konuşsun?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• o değilde game of thrones te oynamak için nerden bağlantı kurmuş sibel acaba :D

0|1
    0|3

Kızlar Ne Diyor 6

• Ülkemizdeki basarili oyuncu kistasini yabanci dizilerde rol alip almadigi ile mi

yapmak gerekir sizce?

Benim icin dünyada ne kadar tanindigi degil rolünü ne kadar iyi ve samimi olarak

yaptigi önemlidir örnegin ...

Mesela bir Sadri Alisik ya da Kemal Sunal vs ...

0|2
    0|3
    • Ama dünyaca ünlü bir dizide rol alan tek aktörümü Sibel Kekilli yiğidi öldür hakkını yeme neden horgörüyorsun bu kızı ne yaptı ?

• Hörgörmedim...sadece bana göre basarili kelimesinin,oyunculugun anlami,kistasi cok daha

farkli,bunu belirttim.

• tabiki Tarkan.. Dünya nın dört bir yanında konser veriyo sonucta.. aktör veya aktrist değil ama sanatcı olarak cok basarılı...

0|0
    0|0
  • birol ünel i beğeniyorum pek dünya çapında sayılmaz ama :)

0|3
    1|0
  • Sibel Kekili aktör değil aktrisdir paylaşmak istedim :)

0|0
    0|0
  • tabiki de ben :D

0|0
    0|0
  • Aktör mü? Aktör ne ara la bazarda

0|2
    1|1

Erkekler Ne Diyor 4

• aktrisle yakından uzaktan alakası yok sibel kekilinin .o sadece basarılı bir fgurandır ki benim oyunculuguda hoşuma gitmedi duvara karsıda.

dunya capında bir aktörumuz var mıbilmem ama kendi aktörlerimiz benim için bir dunya

1|3
    1|0
    • game of thrones i izle bir figuran ım bak gör cahil.

• izlemediğimi kim söyledi?

sana göre olabilir ama bana göre degil.herkes seninle aynı fikirde olmak zorundamı?

• o zaman amatör bir yorumcuyum ben öyle hisssettim diceksin konuşmasını bileceksin aga çok ezerler seni böyle değiştir kendini

• türk dizileri abd ile yarışıyor.her defasında youtube yorumlarına bakarsan yurt dışı çekemeyen ülkeler ülkemiz dizilerine nasıl çamur attığını görürsün.sen merak etme yeterince tanınıyorlar.

0|2
    1|0
    • IMDb de 10.sırada kenan imirgalıoglu var onun harici hiç kimse yok yani ezel harici diğer bütün dizilerimiz saçma sapan gereksiz.

• dizi piyasasını abd yönetiyor aga patron onlar bükemediğin eli öpeceksin.

• ya de git.nerdeyse onlardan fazla kazanıyor bizim türkler.komik komik konuşuyorsun:)

• Dizilerimiz filmlerimiz yurt dışında yayınlanıyor fakat hani hangisi girer bilmiyorum. Şener Şen Kemal Sunal ayrım yapmakta istemiyorum şimdi :)

0|1
    0|1
    • aga kenan imirgalıoğlunu unutmuşum 10.sıradaymış zaten ezel ve karadayı yani sadece onun dizilerinde iş var gerisi yalan.

• Vadide ki karakterlerde biliniyor onu da farkettim daha demin dolaşırken :)

• imdb ye üye olun oy verin aga sahip çıkalım yok polat alemdar 202 sırada mı ne uçmuş :)

• Bayatlamış Tarkan, Nuri Bilge Ceylan, Mehmet Günsür..

Sibel kekilli mi, vah Türkiyem..

0|1
    1|2
Yükleniyor...