Cüzdanınızda neler taşıyorsunuz

bazen arkadaşlarla çıktığımda bakıyorumda cüzdanlar 2 elin kalınlığında belki benimkinde daha çok para var ama cüzdan çok narin ne koyuyorsunuz siz bunun içine

0|0
15|8

En İyi Kız Görüşü

• Para

Biletler

Akbil

Kapı kartı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Benim kide dolu maşallah ama parayla değil - fiş den basla Foto da bitir arada pul var baya gereksiz seyde var ama lazim iste

0|0
    0|0
  • Para, kimlik, kentkart, mağazaların kıytırık indirim kartları, flash bellek, anahtarlık, bazen kulaklığım... :D

0|0
    0|0
  • istanbul kart, üniversite kartı, banka kartı, kimlik, dişçi bir amcanın kartı, aile bireylerinin itinayla seçilmiş şekilli fotoğrafları, sümüklü mendil falan işte. para hariç herbir nane var.

0|0
    0|0
  • o kadar param var ki başka bişey sığdıramıyorum :|

0|0
    0|0
  • kimlik, bikaç kart ve para

0|1
    0|0
  • ankara kart, fotoğrafçı kartı,kimlik,vesikalık resimler, market fişleri, çok beğendiğim bir şiir ve genelde çoğu bir liralardan olan param :D

0|0
    0|0
  • Adidas cuzdanim var icine makyaj malzemesi bile siğiyo :)

0|0
    0|0
  • Nerde gereksiz şey var cüzdanımda cidden

0|0
    0|0
  • para kimlik fotoğraf

0|0
    0|0
  • kopya notlarım var ileride çocuklarıma göstercem :D

0|0
    0|0
  • sakizlarim var icinde

0|0
    0|0
  • bunu bayalara mı soruyorsun?

0|0
    0|0
  • kartlar akbil falan

0|0
    0|0
  • Fotoğrafım ehliyetim personel kimlik kartım öğrenci kimlik kartım 400 lira sevgilimin resmi kredi kartı sanırım bu kadar :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kentkart mavi kart kredi kartları kimlik para prezervatif(öylesine taşıyorum bir amacım yok) kuzenimin fotoğrafı annemin babamın fotoğrafı psikoloğumun kartı :)

0|0
    0|0
  • Akıllı bilet, iki tane bankamatik kartı, bir tane gözlük garanti kartı, Üni kartı, Hat kartları, Nüfus cüzdanım para bir kaç gerekli kağıt ama yine şişik :D

0|0
    0|0
  • Şu an görünürde 70 lira gözüküyor otobüs kartı 2-3 tane kızın fotografı biri peçete vermişti hatıra olarak kimlik flash disk (o benim herşeyim sansür geldi pampalar ) :D

0|0
    1|0
  • sapka bile koyuyoruz

0|0
    0|0
  • Bi sürü şey var işte

0|0
    0|0
  • kimlik

0|0
    0|0
  • Kimlik, kartlar, boş kağıt, fotoraf, 1 lira, kütüphane kartı bu kadar.

0|0
    0|0
  • ben kartlık tipi cüzdan kullanıyorum hiç dolduracak kadar param olmadı, anca öğrenci kimliklerim falan var

0|0
    0|0
Yükleniyor...