Offfff sevdiğim kız başka bir herifle nişanlanmış.. üstelik kendinden 10 yaş büyük!

herifin tipini görmeniz lazım birde. Çirkin erkek profiline bir resim arayacak olsanız, muhtemelen aradığınız resim onun ki olurdu. Hayır birde 18 yaşına nişanlanmak neyin nesi ya :// çok karmaşık duygular içerisindeyim... Hayattaki en büyük mağlubiyetlerimden birisini aldım.. Bu kızla çocukken 2 sene çıkmıştık birde, sonra ben yanlış anlaşılma yüzünden terk etmiştim bunu, sonra pişmanlık vs canımdan bezdirdi... Benim daha elini tutamadığım kız gitmiş kendinden 10 yaş büyük adamla el ele tutuşurken fotoğraf çektirmiş ya :( Dertleşecek birisi lazım!

Güncellemeler:
Son 3 senedir 1 bardak kola içmeyen ben, sıkıntıdan kola içmeye başladım, gerisini siz düşünün artık...

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• arada 10 yas var...senin kız daha cocuk, diğeri olgun bir erkek..adam hatta...bu iş olmaz...olsada uzun sürmez...ama kızn kendine göre nedenleri vardır ailevi problemleri olabilir kacıp kurtulmak istemiştir..para dertleri vardır adamın durumu iyidir...adam olgunluğundan faydalanıp kızın aklını çelmiştir kızı simdi havalarda ucuruyordur...kız kanmıstır, aldanmıstır...ailesi böyle uygun görmüştür ya da mecburi evet demiştir...işin aslını bilemezsin...umarım evlilikle sonuclanmaz...kıza yazık olur...sende istersen konus...eğer oda hala seviyosabitirsin nişanı...colada içme cok zararlı :)

0|0
    0|0
    • ya ben daha üniversiteyi bile bitiremedim, ben hayatımı düzene soktuktan sonra bunun üzerine yoğunlaşmayı düşünüyodum bu gitmiş en erken zamanda nişan yapmış... onun gibi mavi gözlü güzel bir kız öyle bir adamı hak etmiyor bana göre :/ hazımsızlık filan da değil bu, o adam o kızı benim kadar sevmiş o-la-maz. ama olacağı yoksa da elden bişey gelmez...

• nasip değilmiş de gec ozaman sonucta hayatını kurman gerekir önce

Kızlar Ne Diyor 3

• bi kızı 10 kişi ister 1 kişi alır hem sanane kızdan ayrıl sonrada kıskan onu.ayrılmasaydın kardeşim sana da kız mı yok? git sende evlen ayrıca 18 küçük bir yaş o adamın tipini merak ettim bak şimdi :D

0|0
    0|0
    • atayım istersen... yemin ediyorum çok tipsiz ya öyle böyle değil, arkadaş hazımsızlık demiş ama bunun onla alakası yok eğer tipi yerinde olsa bunu dile getirirdim.

• atsana bir bakıyım facesini at ama

• Bu daa geçerrrr , sana bişey olmasın ;)

0|0
    0|0
    • yok sevmiyorum filan diyorum ama ansızın aklıma gelip canımı sıkıyor, kaç zamandır böyle gelip gidiyor bu iş... en son gidip bir konuşayım dedim bununla yüzyüze, onda da batırdım zaten elim ayağıma dolandı heyecandan. gitmiş nişanlanmış şimdi :@

• adamı görmen lazım ama ya kabak gibi göbeği var bildiğin kocamış...

• Uhuuuuuu fena koymuş sana, tercih edilmemek kötü bir durum.

O adamıda çekici kılan, senin görmediğin bir şey illa vardır.

Şekilci olmamak lazım

• Kendin büyükse o iş olmaz 2 güne atar nişanı merak etme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• tipik kız modeli işte herkesle çıkar sonra ota boka trip atar ayrılır, son olarak 10 yaş büyük bir adamla parası için evlenir senin gibi gül gibi çocuğa kart zamparaları tercih ederler bırak boşver böyle çiftler çoğunlukla mutlu olamazlar sen yoluna bak takma kafana.

0|0
    0|0
    • adamın facede profiline falan baktım, üniversite falan bitirmiş, bikaç dil de biliyo sanırım... başka ülkelerde fotoğrafı var... ya bir insan neden para için evlilik yapar aklım almıyor...

• kız iyi yere kapat atmış desene üzülme kardeşim.

• Hep böyle olmaz mı , sen seversin eller alır

0|0
    0|0
  • arkadaş bu olay nerde gerçekleşiyor doğuda filansa köy yerinde bir yerdeyse veya böyle yerlerden gelen insanların evliliği ise bu normaldir sen bunun üstüne gitme kan çıkar filan Allah korusun başın derde girer benden demesi :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...