Üniversite için en uygun sehir

merhaba sızce unv okumak ıcın Ankara mı daha uygun ızmır mı yasam standartları acısından sosyal aktıvıteler acısından. bıde neden o sehır? tesekkurler

• Ankara
    29% (2)60% (3)42% (5)Oy Ver
  • Izmir
    71% (5)40% (2)58% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
yorumlarınız ıcın tesekkur ederım :)

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• bir Eskişehirli olarak Esk. derim ama Ankara-İzmir arasında da İzmir herzaman ağır basar..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ankara

0|0
    0|0
  • ben eskişehirdeyim ve gayet mutluyum. çok rahat ediceksindir. buradaki herşey öğrenciler için :)

0|0
    0|0
  • izmir tabiki

0|0
    0|0
  • Ankarda öğrenci çok İzmirde o kadar yoktur.. Ankarada okumak cv için daha etkileyici olabilir

0|0
    0|0
  • izmir tabii ki. bir kere denizi var :(

0|0
    0|0
  • Ankara daha sakin daha iyi

0|0
    0|0
  • ankara

0|0
    0|0
  • Ankara tabiki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• böyle bakman çok yanlış. okula göre değerlendirmelisin. sosyal kültürel açıdan ikisininde farklı özellikleri var tabiki. izmirin denizi gece hayatı daha eğlencelidir. ben ankarada yaşıyorum. bu açıdan bakarsak İzmir derim ama okul açısından bakarsak ankara

0|0
    0|0
  • Ben Ankarada okuyan birisi olarak Ankara tam bir öğrenci şehri demek istiyorum. Özellikle maddi ve yaşamsal koşulları dolayısıyla. Tamam eğlence açısından belki izmirde daha iyi bir ortam bulabilirsin ama bu eğlence arayışı bir yerden sonra geçer ve diğer koşullar daha baskın çıkar. Ayrıca Ankarada ortam oluşturduktan sonra eğlenmek kolay bence

0|0
    0|0
    • birde Ankara üniversiteleri klass olarak tabiki daha üst seviyede

• akademik olarak da Ankara üniversitelerinin yeri ayrıdır iyi eğitim alırsın

• izmire gel izmire :)

0|0
    0|0
  • Ciddi ciddi okuyacaksan tabi ki Ankara :)

0|0
    0|0
  • Ankara da ya okunur ya aşık olunur demiş bir amcamız ;))

0|0
    0|0
  • ankara

öğrenci için daha ideal buluyorum olanaklar bakımından.

0|0
    0|0
  • İzmir

0|0
    0|0
  • istanbul *-*

0|0
    0|0
Yükleniyor...