Ben şimdi ne yapayım? Nasıl davranayım bu adama?

Ben mı üstüne gidiyorum? Şimdi söyle anlatayım : sevgilimi aradım acmadı aradan 10 saniye gecti Facebook'a resim yükledi bunu görünce yine aradım bu sefer yine acmadı. Mesaj attı ardından akrabalar var yanımda sonra ararım seni diye. Bende fadebook a resim yukleyebiliyorsun ama benimle konusamiyorsun dedim iyi bakalım birdaha aramam dedim bildigin trip attım. Oda cocuklasma dedi arama dedi. Sinirlendim belli ki o da sinirlendi. Şimdi sonra ben aradım dedi meşgulum sonra ararım. Ne yapayım? Aradığında meşgulum falan diyor hep oyuzden sınır oldum yine aynısı olunca.

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• olur böyle şeyler.sabret gelir geçer.akrabasının yanında rahat konuşamayacak belkide ondan şeetmiştir.

0|0
    0|0
    • Ben abarti davraniyorum dimi?

• Mesaj Attim gormedi daha baska da ses çıkmaz benden bukadar artık ona kalmış

• Gelişmelerden haberdar edersen sevinirim.

Erkekler Ne Diyor 10

• Senden bıkmış işte, açıkça belli..

0|0
    0|0
  • şu feysbuğun Allah belasını...

0|0
    0|0
  • Topuklarına sıkalımmı :d

0|0
    0|0
  • Bir insan bu kadar mı kör olabilir...? neyin tribine giriyorsun... bıktırmışsın çocuğu işteee

0|0
    0|0
  • her ilişkide olacak şeyler biraz sakinleşince unutursunuz gider, aman dikkat gurur yapmayın, fazla gurur kıça vurur :)

0|0
    0|0
  • kız dediğin böyle yapmaz :)

0|0
    0|0
  • Bu arkadaş seni kafasından silmiş, bence sen de sil.

0|0
    0|0
  • ergen misiniz ya. olabilir müsait değildir. neden zorluyon ki? süphecilikten sabıkan war sanırım :S

0|0
    0|0
  • hadım et. olmaz böyle.

0|0
    0|0
  • işte kaybetmeye mahkum bir kadın tipi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• anlattığın durum başıma gelmişti...çok üstüne gitme...bahaneler başlamış çünkü...arama pek üstüne olma sende...biraz soğuk dur seni özlesin...eğer hala aynı devam ediyorsa sıkıntı var bişeylerinden hoşlanmıyor, sıkılmıs olabilir kendini tart... ya da başka isim istiyor artık hayatına...bi yola girmek üzere seviyorsan döndür o yoldan...

0|0
    0|0
  • Arama sende neden bukadar ustune dusuyosun. O aradiginda sende mesgul ol sen telefon basinda onu bekliyor izlenimi yaratiyosun. Aramazsa dunyanin sonu degil ya abartma.

O ilgisizlestiyse sen niye ilgilisin goze goz dise dis.Sebde aynisini yap takma.

0|0
    0|0
  • of. Çekilecek şey değil.

0|0
    0|0
  • sende arama ozaman. açıcak durumda değildir yanında birileri vardır rahat konuşamıcaktır ne var bunda

0|0
    0|0
  • arama face ark eğlenirken resmini koy umrunda olmasın busefer o arar garanti

0|0
    0|0
  • Erkek milletini kafaya taktığın an kaybedersin.

Umursama peşinden sürünsün -.-

0|0
    0|0

• Adam mesgulüm demiş neyıne trip ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...