Duygusal dram filmleri önerir misiniz?

Duygusal dram filmleri önere bilir misniz, aşkta olabilir... Bu film de gözyaşlarimi tutamamiştim dediginiz filmler nelerdir?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Requiem for a Dream - Pan's Labyrinth (Kesin izle) - Forrest Gump - Leon The Professional - The Fountain - Eternal Sunshine of the Spotless Mind - The Secret in Their Eyes (Mükemmeldir) Bunların hepsini izle pişman olmayacaksın...

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• şurdan seç beğen izle link

1|0
    0|0
  • Aşkın 500 günü

Aşk Gibi Birşey

Sil Baştan

0|0
    0|0
  • The ugly truth and the girl next door

bu iki filmden birini izle ondan sonra yorum yap bana fazla bişey söylemiyorum şimdi

0|0
    0|0
  • ben ve gözyaşları :) kusura bakma öyle birsey belki dogdugumda bir de öldüğümde olmustur :). ama tavsiye edebilirim soguk dağı izleyebilirsin ...

0|0
    0|0
  • Mt sisters keeper

0|0
    0|0
  • sevmem :(

0|0
    0|0
  • Ilk 50 öpücük not seni seviyorum.

0|0
    0|0
  • The Pursuit of Happyness.

0|0
    0|0
  • aşk tesadüfleri sever

incir reçeli

ya sonra

0|0
    0|0
  • the notebook izle

0|0
    0|0
  • burdan film öneriyom kimse bakmıyor arkadaş. daha önermem:D

1|0
    0|0
    • daha da davosa gelmem, ha işteee :)))

• söz verdigim gibi dün aftershock izledim, ve :)) emin ol eger filmi 20dkk sonra kapatmamiş olsaydin :) en az benim kadar sende aglardinnn :) sadece filmin sonunu begenmedim.. ama tümüyle mükemmeldi :) diye bilirim

• beğenmene ve ağlamana sevindim:D yav ben çok kötü olmuştum yaa. bigün cesaretimi toplayıp izleyecem. bakalım:D:D bak gene aklıma geldi. annesine soruyorlar ya kızınmı oğlunmu. oda oğlum demişti galiba. oğlan dinliyor orda. orda bittim zaten.:( ( çok kötü bi durumdu. diğerini izlemeyecenmi:) o o kadar acıklı değil. sonlarda biraz var işte. ama herkes izlemeli bence 3 idiots.

• Scent of a woman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• One day: bu filmi izlemeni kesinlikle öneririm! Seni bilmem ama ben cok aglamistim :)

Eternal sunshine of the spotless mind: bunda aglamazsin ama güzel filmdir kesinlikle izlenmeli diyorum :)

The Notebook: bunu izlemissindir zaten ama izlemediysen mutlaka izle :)

A lot like love: bunda aglamamistim galiba ama buda guzel filmdi :)

Love and other drugcok guzel bir ask filmi gercek ask diyebilirim! :)

Sweet november: bundada aglamistim buda cidden cok guzel bir film :)

Dear John: Buda cok guzel bir film! :)

No Strings Attached: Buda arkadaslik ve ask karisik cok guzel bir film! :)

Hepsi cok guzel ask filmleri aglarmisin bilmem ama hic birisini izledigim icin pisman olmadim öyle diyim :) Umarim yardimci olmustur :)

1|0
    0|0
    • 500 days of summer da güzeldi! :)

• cok tşkler :)) bazilarini izledim ama izlemediklerimi, ilerleyen günlerde kesinlikle izlicem

• rica ederim umarim sende memnun kalirsin filmlerden :)

• biraz aksiyonlu ama leon çok güzel bir film

2|0
    0|0
    • Çok güzeldi ya Leon +

• He işte bende oraya üzüldüm :(

• aynen ama çok etkileyiciydi 1994 yılına göre çok güzel bir yapım gary oldman da çok başarılıydı orda beni etkileyen bir sahne daha var kızın babasının ölümü o da çok fenaydı

• Kaybedenler kulübü izlemediysen şiddetle tavsiye ediyorum.ağlamazsın belki ama yanlızlığı çok güzel anlatıyor :))

0|0
    0|0
  • karanlıkta dans-son sahnesı koparmıstı benı...

0|0
    0|0
  • baglanmak yok yabancı fılm bunu ızle yada kader dıye bı yerlı fılm var ona bak

0|0
    0|0
  • Zamana karşı guzeldı.

0|0
    0|0
  • son filminde çok fena ağlamıştım

0|0
    0|0
Yükleniyor...