Kültürünüze önem veriyormusunuz ?

Kültürünüze önem veriyormusunuz yoksa sosyete şekilde veya başkaların kültürlerinemi uyuyorsunuz ?

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

• çok önem veriyorum Osmanlı klütürünü devam ettirmek isterim ama bu ülkede şartar kısıtlı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Önem vermiyorum ve hatta bazılarını özellikle kültürümden çıkarıyorum.

0|0
    0|0
  • fırsat buldukça kendimi geliştirmeye çalışırken, bir yandan da kendime özgü olmaya çalışıyorum. başkalarının hayatlarından klonlanmış bir hayat yaşamak kulağa hiçte cazip gelmiyor.

0|0
    0|0
  • Sosyete olarak değil ama başka kültürleri merak ediyorum ve ilgileniyorum.Kendi kültürüme de önem veriyorum.

0|0
    0|0
  • Önem veririm ama pek uydugum soylenemez. Biraz sıkıcı yasamak istedigin hayata kültürler engel olmamali.

0|0
    0|0
  • Önem veririm evet. Başkasına ya da başkalarına göre yaşamam.

0|0
    0|0
  • Her yere ayak uyduruyorum. Gerekirse koye gider salvar giyerim. :D Hayatimda hiç koy gormedim ama yapabilirim bunu ne var ki? Anadolu insanlarinin evlatlariyiz sonuçta...

0|0
    0|0
  • Düğün kına kız isteme türünde kültürlerimizi sevmiyorum çok saçma adetler geliyor bana.

0|0
    0|0
  • Çok önem veririm.

0|0
    0|0
  • Evet önem veririm.

0|1
    0|0
  • sosyete şekilde ne demek anlamadım

bi ailen, çevren varsa kültürünü yaşarsın tabi ki

0|0
    1|0
  • kültür olmazsa olmaz.

0|0
    0|0
  • Annemle babamın ikiside farklı kültürlere ait bir ailede büyümüsler fakat suanda herhangi bir kültür baskın degil evde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kültürlü olmalıyım diye zorlamıyorum.Belli konuları çok merak ettiğim için araştırırım.Zaten kültür ölçülebilir bir şey değil.

0|0
    0|0
  • Kendim olmaya ve kendimi ait hissettiğim kültüre göre davranmaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • Bizim evde yemeğe besmeleyle başlanılmaz ailenin büyükleri sofraya oturmadan yemeğe başlanılmaz diyim ötesini de sen takdir et.

0|0
    0|0
  • evet veririm

0|0
    0|0
  • Kendi kültürümüz neticede, gittikçe batılılaşan zihniyetin karşısında kültürel değerlerimize sahip çıkmalıyız diye düşünoyurum..

0|0
    0|0
  • Kendi kültürüm herzaman için önemlidir.

0|0
    0|0
  • beni ben yapan onlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...