Kapat

Aranızda hemşire var mıyada hemşirelik ile bilgisi olan?

arkadaşlar hemşirelik zor diyorlar bir bayan evlendikten sonra sıkıntı çeker diyorlar aranızda ya da cevrenizde hemşire olan var mıdüşünceleri nedir ?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• hemşire kuzenlerim var. gece nöbetleri falan gecen gündüzün birbirine giriyo, hastane işleri de pis işlerdir yani bir ton hastalıklı insanla ilgileneceksin, kan alacaksın, damar yolu açacaksın falan. neyse ki kuzenimin bir tanesi yüksek lisans yapıp bir sınava girdi ve şimdi hastanede masa başında müdür yardımcılığı yapıyor sabah 9 akşam 5 sözde hemşirelik okudu :D

0|0
    0|0
    • oo baya iyimiş ya :D

• istiyoruum :D

• o zaman boşver ya napcaksın o kadar hastayla uğraşıp, pis pis mikrop bulaşcak, kan alcaksın falan kötü olursun kan alırken :D gerçi herkes benim gibi hassas olcak değil belki de kan görmek hoşuna gidiyodur haha :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Arada nöbetçi olacaksın. Çocukların nerede kalacağı mühim. Bazen eşlerin ikiside aynı gün nönete denk gelebiliyor farklı mesleklerde olsalar bile. Tabi arkadaşlar arasında rica ile değiştirilebiliyor. Ama karı koca eve yüklü para girer. Geçim sıkıntısı zannediyorum ki çekmezsiniz.

0|0
    0|0
  • Yengem hemşire ve çok fazla sıkıntı çekiyorlar. Bitmek bilmeyen gece nöbetleri hastahanedeki olumsuzluklar eve yansıyor ve sürekli ölüm ve dertli hastalıklar gördüğü için çocukalrına fazla merhametli olamıyor. Yani size bir iğne batsa annenizin içi yanar ve sizden çok dertlenir ama hemşireler öyle olmuyor alışık oldukları için

0|0
    0|0
    • kimisi çok memnun kimisi zorluk çekiyor. Ben hep bir bayana yakıştırmışımdır bu mesleği yani bir erkeğe değil. Annelik duygusu çok başka ben heralde o şekil olmam yinede teşekkür ederim

• Rica ederim. Bence bir hastahaneye gidip bu konuyu hemşirelerle konuşun çünkü polikilinikle sağlık ocağındaki hemşire tıp merkezindeki hemşireyle hastahanedeki hemşirelerin hayatları aynı olmuyor tabi ücretleride bundan dolayı hastahaneyi tercih ediyorlar özellikle devleti

• şu an bir hemşireyle mesajlaşıyorum

0|0
    0|0
  • cevremde hemsire tanıdıklarım var ve severek yapıyorlar sorunda yok gördugum kadarıyla evliliklerinde

fikrime gelince bence hemsirelik bir kadın için oldukca guzel bir meslek

0|0
    0|0
  • Sende mi hemşire olacaksın ?

0|0
    0|0
  • "sıkıntı çeker"i duyunca aklında ne canlandına bağlı

0|0
    0|0
  • hemşire yok ama hemşire fantazim var :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Acil tıp teknisyeniyim ama istersen yardımcı olabilirim...

Bi bayan için ideal bir meslek .. Evlenirsen sıkıntı yaşamazsın çocuğuna bakmaya vaktin olur.. Vardiya şeklinde çalışırsın ... Ama hemşire alımları düştü haberin olsun bde bana sorarsan acil tıp teknisyenligine değişmem :)

0|0
    0|0
  • İki kuzenim hemşire. Bissürü para alıyolar hiç sorun yok. Takıl gitsin.

0|0
    0|0
  • iğne yapmayı biliyorum olur mu :)

neden sıkıntı çeksin ki.. nöbet açısından mı?

0|0
    0|0
    • evet evlendikten sonra nöbet falan?

• nasıl bir yoğunlukları oluyor bilmiyorum ki zaten çalıştığın yere göre değişir sanırım nöbetler. yoğun bir tempo sorun yaratabilir bir süre sonra ama bilemedim ki..

• Zor bir meslek

0|0
    0|0
Yükleniyor...