Anabel'in dileği ya da heidi tarzı ..

çizgi filmleri önerbilirmiziniz? konusu güzel olsun tabi.. ne bileyim işte ya da başka ne önerebilirsiniz? kafamı dağıtmaya ihtiyacım var fena.. teşekkürler şimdiden

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Nasıl bişey izlemek istiyorsun? Tam anlayamadım. Komedi mi? Aşk mı? Öyle eğlencelik birşey mi? Macera mı?

:) Soruyu sorduğuna pişman mı oldun ne

0|0
    0|0
    • hehe. yok yaa böyle masllardan uyarlanmış çizgi filmleri işte .. evt yukarda anlatmak istedigim ki verdiğm örnekle zaten açıkca anlatmış olduğumda bu.. .:) ama belli ki pek öyle şeyler izlemeyi seven yok buralarda :)

• Rica ederim :)

Bak şunlar da olabilir. Up - yukarı bak, ölü gelin, madagaskar. Hepsi de güzel bence.

• izliyorum karmakarışğı :) ölü gelin dışındakıları da bilirim.. güzeldirler :)

• belki konuşmak daha iyi gelir, bu yaşta bu saatte çizgi filim, bilmiyorum işte :)

0|0
    0|0
    • yalnızım ya. adam gibi korku filmi olsa hadi neyse izlerim. korku filmi de yok napiim artık ben de bari ruh halimi daha pozitif kılacak bişeyler izliim dedim :)

• yani konuşmak iletişim herzaman daha iyidir, belliki seninde konuşmaya ihtiyacın var, yoksa netten açar bişey izlerdin bilinçaltın canlı biriyle konuş diyor, arkadaşlık gönderdim ordan yazabilirsin konuşmak istersen daha ne diyim :)

• iyi uykular inatçı kız

• samurai jack :)

0|0
    0|0
  • kaşarkız kendy vardı bide

0|0
    0|0
  • ninja turtles

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dedektif gadget :d