Neden lezzetli yiyecekler zararlı ; lezzetsiz yiyecekler zararsızdır?

Neden lezzetli yiyecekler zararlı ; lezzetsiz yiyecekler zararsızdır?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Damak tadina buyudugun ortama bagli. Ben ev yemeklerini fast foot tan dha cok seviyorum mesela.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Genelde zararlı olan karbonhidratlı gıdalardır

En leziz tatlarda da o maddeler var

Tüm suçlu O dur.

1|0
    0|0
  • Bu bir zevk meselesi aslında senin lezzetli bulduğun bir şeyi başkası bulmayabilir. Mesela bamya veya brokoli herkes için o kadar da itici değildir. Ve şöyle bir şey var ki her şeyin fazlası zarar. Ha not olarak yazayım şöyle bir şeyde var, bazı yiyecekler bazı bünyelere zararlı her ne kadar zararsız kategorisine giriyor olsa da

0|0
    0|0
  • aynen yaa pizza istiyo canımmmm off offf gece gece nerden geldi aklıma.((( ölcem bu isteklerden vallahi

0|0
    0|0
  • bana en lezzetli gelen yiyecekler enginar, kereviz falan çoğu kişi tadına bile bakmıyor.

0|0
    0|0
  • Brüksel lahanası,lezzetlidir ve çok faydalıdır.Brokoliyle yapılacak bir salata,yazın o kadar güzel gider ki, ya da semizotu salatası,of of of of of.Bunların hepsi hem leziz hem de faydalı :)

0|0
    0|0
    • O dediklerinin hepsini yedim otelde çalışırken. Semizotu dışındakiler güzel değil. Brokoli haşlaması güzel diğerleri yine lezzetsiz.

• Tamam o zaman fazla derinlere girme. Yiyebileceklerimin sınırı çok geniştir ;)

• Nasıl yani:)

Erkekler Ne Diyor 3

• katkı maddesi tat veriyor işte

0|0
    0|0
  • kişinin agız tadıyla alakalı bir durum hiç meyve yemeyen adam tanıdım ben tiksiniyor adam yerken

0|0
    0|0
  • Sınanıyoruz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...