Hangi şehire gidebiliriz ?

Arkadaşlar ben başka bir şehire gideceğim gezmek için arkadaşımla fakat hangi şehire gideceğimize karar veremedik belirli şehirler arasından seçim yapmam gerekiyor sizce hangisi gezilmesi görülmesi gereken şehirlerden?

Bursa

Gaziantep

Eskişehir

Konya

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Tavsiyem Eskişehir'den yana hatta sıralama yapacak olursak Eskişehir>Gaziantep>Bursa>Konya Konya en sonda da olsa mutlaka gidilmelidir tarihi açıdan. Geziden beklentileriniz nedir önce buna karar verin. Atıyorum tarihi yerler mi görmek istiyorsunuz. Yoksa oraya özgü yörelerde gezip onların özel lezzetlerini tatmak mı istiyorsunuz? Google amcana tek tek illeri arattır ama görselde ara bak bakalım hangisi hoşuna gidecek. Ve tavsiyem uygun ili bulduktan sonra kendinize bir gezi çizelgesi çıkarın. Ne yapacaksınız neleri görmelisiniz nerelere gitmelisiniz ne yemelisiniz ne bilim tatlısına kadar yolu var :)).

1|0
    0|0
    • bu şehirlerden sadece birini seçebilirim

• Peki teşekkür ederim :)

• arkadas haklı eskişehirde tarihi yer yoktur sadece odunpazarı evleri var

Erkekler Ne Diyor 11

• Bursa'nın gezilecek yeri daha fazla gibi oraya gidilebilir. Eskişehirde olabilir.

1|0
    0|0
  • Gaziantep'i öneririm gezmek istersen :)

Kalabalık gezip bitiremeyeceğin çok yer var..

Gitmek istersen gideceğin yerleri söyleyebilirim :)

0|0
    0|0
  • Bursaya giderdim çok güzel bir şehirimiz

1|0
    0|0
  • hepsine gittim. dolu dolu geçirmek istiyosan antep derim. yemekke düşkünsen yemek, tat kültürü çok geniş.

sekse düşkünsen eskişehir iyidir. başkabişeyde yok orda

türbe cami gibi turizm beklentilerin varsa konya ya da bursa... başka bişeyde yok.

not 1: sadece merkezleri için konuşuyorum

not 2: antepte baklava alcaksan oranın meşur bir baklavacısı var güllüolumu gülolumu ne aman ordan alma marka olduu için pahalı bide şımarmışlar iice. bitandaha vardı orası iyidi ama ismini unuttum

0|0
    0|0
  • eskişehir yeni su altı dünyamızda yapıldı :)

0|0
    0|0
  • Konya Bursa ve Gaziantepe gittim. Gaziantepte hayvanat bahçesinden başka gezilecek pek yer yok. Sıralayacak olursam Bursa Konya Gaziantep olur. Eskişehire gitmedim.

0|0
    0|0
    • Bursa nasıl gezilecek neresi var aslında orayı çok düşündük deniz olan bir yer istiyorduk ama bursa'nın denizi galiba dış taraftaymış şehirde değil

• Antebe gel bende antepliyimdir öneririm :)

0|0
    0|0
  • biraz uzak ama romaya gel çok güzel yer

0|0
    0|0
  • Antep'i çok merak ederim. kültürü, yemekleri, tatlıları vs. :)

0|0
    0|0
  • hepsinin ayrı kulturel ve guzel bir tarihi var ama bursaya giderdim ben acıkcası

0|0
    0|0
  • Eskişehire gelme bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bu şehirlerin hepsi birbirinden güzel yaa . ama ben olsam bursaya giderdim sanırım

1|0
    0|0
  • Bursa'yı öneririm :)

0|0
    0|0
  • Gaziantep.

Benim imkanım olsa oraya giderdim.

0|0
    0|0
  • Busa

0|0
    0|0