En çok arzulanan kadın

'Game of Thrones' dizisinin yıldızı Emilia Clarke, bir internet sitesinde yapılan ankette erkekler tarafından en çok arzulanan kadın seçildi. link Sizce yerinde bir kararmı ? Bence olmamış bunu uzaktan görsem arzulamam ama yoklukta iyi gider :D

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

• Bıyıklı bu kadın be

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Daha güzelleri var ama güzel kadın.

0|1
    0|1
  • Fotoğrafa bakarak yorumlarsam bundan çekicilik değil, masumiyet akıyor. Nil Karaibrahimgil'in 3 sürüm üstü ama hala ham.

1|0
    0|0
    • Zaten sitede bu foto vardı buna göremi yorum yapmislar bilmiyorum :)

• Ben arzularim.

0|0
    1|2
  • onların arzuladıkları bu hali değil sarışın ve Game of Thrones da ki hali

0|1
    1|0
  • Ya ya şimdi senin elinin altında ne karılar vardır da böyle böyle yoklukta iyi gider havalarına bürünmüşsün. Güzellik göreceli bir kavramdır kardeşim belirli bir liste vardır seçenekler bellidir ve insanlar onların arasında en çekici bulduğu kişiyi söylemiştir sonuçta böyle çıkmıştır. Kadının dizideki rolü felan herkesi etkilemiş ki bu sonuç çıkıyor ortaya.

0|0
    0|0
    • Niye beğenmek zorundamiyim? Allahim yarabbim bana göre öyle yani banane

• Ben bu halini daha cok seviyorum.Sarısınken seksi ama normal bir kadın gibi.Boyleyken cok seksi olmasa da daha cok güzel ve cekici

0|0
    0|0
  • Sarışın hali güzel değil ama bu hali güzel. Bu kadının saçına sinir olduğum için dizinin 2 sezonun 10 bölümünde kaldım.

1|0
    0|1
  • Senin gibi kaba kelimelere başvuran erkekler ölmeli ÖLMELİ ÖLMELİ. ''yoklukta gider'' nedir ya ne demektir. Siz gidersiniz yoklukta* :D: :D:AS:DW

0|0
    0|0
  • dudakları dolgu .

(çirkeflik yapmazsam olmaz asdnfşl

0|0
    0|1
  • bence seksi bir kadın beğeniyorum ben

ama cersei ondan daha dişi bence

0|0
    0|1
  • Mila Kunis daha taş :D

0|0