Arkadaşlar malumunuz üzere internet yasağı onaylandı

şimdi merak ettiğim torba yasanın içeriği nedir sınırlamalar nedir bilgi verecek olanlara şimdiden teşekkür ediyorum

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• aslına bakarsan, sade vatandaş için pek bişey değiştirmiyor, hükümet ve mensuplarının bir yamuğu ortaya çıktığında özel hayatın ihlali, kişilik haklarına saldırı bahanesiyle milletin öğrenmesi engellenecek, kimse gelip de internette bu kadar p*rno siteyi kapatmayla uğraşmaz

0|0
    0|0
    • o sistem zaten zor çünkü bilişim şubeyle ilgili bilgilerim var kapatmak için o videoları tek tek izlemeleri gerekiyor. aslına bakarsan beni üzen tarafı torrentlerin engellenecek olması e kardeşim orjinal ürünler ülkemizde bu kadar pahalı ise bizim suçumuz ne yani orjinal örneğin film 20 Tl den aşağı yok diye biliyorum

• şimdi yine iyi, ama bu yasaklar falan hepsi değişir moruk. hatta şunu söyleyeyim hükümet değiştiği zaman internette kanun diye hiç bişey kalmaz

• ben sansürede karşıyım bak demin bok kelimesini kullandım ulan kumanda elinde izleme izlettirme çoluğuna çocuğuna demi nedir bu sansür behzat ç müptelasıydım sansürsüz yayınlandı yayınlanalaı sansürsüz izledim çokta zevk aldım yani bu sansür falan boşş

Yükleniyor...