Kapat

Katiplik mülakatlarına girecek arkadaşlar var mı?

Katiplik mülakatlarına girecek arkadaşlar var mı. Varsa ne kadar yazıyorsunuz ve nerede gireceksiniz ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle gir araştır napıyosan yap ve nolursa olsun katip ol adliye de .

0|0
    0|0
    • 10 gün sonra klavye mülakatım var ve ben şuan imlasız 120 130, imlalı ise 100 ile 110 arası yazıyorum bu 10 gün içinde biraz daha artırmam lazım bir önerin varmı.

• kendi kendini sınava sok internette var katiplik metinleri cıktısını al kagıda koy yazmaya calıs

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• ticaret liselerindeki daktilo kitaplarından metin yazıdırıyorlardı 5-6 sene önce şimdi ne yazdırıyorlar bilmiyorum ama yazarken hata yapman önemli değil hata yaparsan düzeltmeye çalışma sen hızını koru önemli olan 90 kelimeyi yazman.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Benim şartlar tutuyorda puan 70,5 olunca baş vurmadım. Dk da 90 kelime diyor ama imlalı olacak ve daha fazla yazanlar oldukça 90 olan alt limit artacak. Birde çok torpilin döndüğünü söylediler umarım hak eden girer.

0|0
    0|0
    • Sen kaç yazıyorsun ve 10 gün sonra klavye mülakatım var biraz artırmam lazım önerin var mı?

• Klavye sınavında Q ya da F seçmek serbest ama bakmadan yazmak şart yoksa hızlı olmak zor.

• bizden gecti genc

0|0
    0|0
Yükleniyor...