Gerilim romanı okumayı sever misiniz?

Kimler gerilim veya fantastik türünde kitaplar okumayı sever macera romanıda olabilir sever misiniz? Mesela ben tıbbi-gerilim okumayı çok severim Tess Gerritsen-Cerrah serisini duyan bilen varsa hayranıyımdır.

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• J.R.R Tolkien'in tüm kitapları ama favorilerim Yüzüklerin Efendisi serisi, Silmarillion... Ayrıca Ateş ve Buzun Şarkısı serisi de favorim bu aralar. Bunun haricinde pek alakadar değilim. Sadece mitoloji ile ilgili okuyorum fantastik olarak.

Gerilime dönersek, giderek bizi büyük üzüntüye boğan "Adamhaklıbeyler" in önerdiği Kara İstanbul kitabı vardı. Ben ona İstanbul'da yaşanmış bir tecavüz vakasını anlatmıştım(İstanbul'u iyi bilenler Eşek adası tabirini de bilir. :D) o da bana bu kitapta anlattığım şeyin bire bir doğrudan anlatıldığını söylemişti, meraktan okudum ve geçrekten kitabı beğendim. :D

2|0
    0|0
    • Mitoloji kitaplarını bende çok severim, Yüzüklerin Efendisi de gayet iyidir son bahsettiğin olaydan bihaberim :D ama Tess Gerritsen okusaydın iydi.

• Gerilim ile alakam yok fazla.

Okuduğum kitaplar genelde tarih içeriklidir.

Erkekler Ne Diyor 14

• çok severim, çok beğenirim

2|0
    0|0
  • benim için kitap hayattır konusu ne olursa olsun okurum tavsiyelere açığım.

1|0
    0|0
  • cerrahı okudum. ortiz'i unutamıyorum. :) ama onun bir doktor olabileceğini kestirmiştir çoğu okuyucu. sürükleyiciydi.

0|0
    0|0
  • Tess Gerritsen - Cerrah

Tess Gerritsen - Çırak

Tess Gerritsen- Mefisto Kulubü

Tess Gerritsen- Günahkar

Tess Gerritsen - Kemik Bahçesi

Tess Gerritsen - Siliniş

Kesinlikle okunmalı..

1|0
    0|0
  • Michael Palmer!

1|0
    0|0
  • Zaman buldukça gerilim kitapları oumayı severim.

1|0
    0|0
  • fantastik bilim kurgu severim ve tabiki gerilim.

1|0
    0|0
  • Kitap bile okumam.

0|0
    1|0
  • hiç sevmem, hiç okumadım.

0|0
    0|0
  • Hiç kitap okumadım..Hep filmini izledim..

0|0
    0|0
    • Kitaplar her zaman daha iyidir filmlerden bence tabi.

• Kişisel görüş meselesi tabi...Ama korku kitabı falan okumak boş iş...Kişisel gelişim ya da bilgi kitapları okumak daha iyidir...

• Korku türünde olupta boş olmayan kitaplarda var gayet kaliteli kitaplar yani çoğu yazara göre değişiyo tabi.

• film izlemeyi tercih ederim

0|0
    0|0
    • Film hayal gücünü kısıtlıyo ama.

• aslında haklısın çünkü hayal kurmanı engelliyor ama kitapta okudugunu beyninde canlandırman gerekiyor aslında kısmen radyoda aynı degilmi?

• Evet bende radyoyu tv ye tercih ederim zaten kitap candır her türlü.

• Ben sevmiyorum kişisel gelişim daha iyi

0|0
    0|0
  • evet severim ben

0|0
    0|0
  • ben çok severim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...