Girdiğiniz tartışmalarda gerektiğinde frene basar mısınız?

Yoksa Allah ne verdiyse tam gaz gider misiniz? Bence kontrolsüz güç güç değildir. Sürat felakettir.Tabi bide kaygan zeminde ani fren de tehlikelidir.

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben şimdi sana desem ki çok kontrollüyüm sen bana inanmazsın :) En çok nazımı çeken sensin bu anlamda.

Gerektiğinde frene bastığım, sustuğum, geri adım attığım olur ama bazen ben de beni tutamam, bilirsin :)

Sonrasında gönül almak durumu kurtarsa da tartışmada kontrollü olmak daha iyidir. Ben beceremesem de :)

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• karşındaki kişiye göre değişir.söylediğin her şeyi kendi çıkarlarına göre anlayıp konuyu boş yere uzatıyorsa,hiç bir şey demem,tamam der geçerim.allahın verdiği kıymetli nefesimi boş insanlar için niye harcayayım.

0|1
    0|0
  • haklıysam sonuna kadar giderim

0|1
    1|0
  • Ben hiç tartışmam öyle bagrıltı fgürültü olucna hatta hemen giderim ordan hiç sevmem gerginligi gerginligin oldu yerde duramamda hatta hemen içine kapanık biri olurum tartışmam kimseyle haklıysam dahi..

0|1
    0|0
  • inançla alakalıysa pek frene basamıyorum.

0|1
    0|0
  • susarım ama uzun bir süre. karşıdaki çıldırıncaya kadar...

0|1
    0|0
  • evet frenlerim kendimi

0|1
    0|0
  • Haklı değilsem ya da bilgim yoksa asla tartışmaya girmem. Tartışıyorsam da sonuna kadar savunurum görüşümü, fikrimi. Tabii bu, karşımdaki kişiye de bağlı bir şeydir. Tartışmanın ilerleyen zamanlarında karşımdaki kişinin tartışmanın anlamını bilmediğini düşünürsem yani kavgaya dönüşmeye başlarsa kendimi durdururum ve umursamamaya başlarım. Kısacası cahil biriyle tartışmaya bile girmem.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hakli olsam bile karsidaki kisi deger verdigim biriyse ki ailem özellikle babamla tartisiyorum genelde frene basiyorum..

ama en son tartistigim kiside hakliydim sonuna kadar gittim

Duruma ve kisiye göre degisir. bu durum

0|1
    0|0
  • Cahil söyleceyeceklerini kanıtlayacak bir şey bulamadığı için bağırmaya ve hakaretvari konuşmaya çalışan birine karşı neden tam gaz gidip onun seviyesine ineyim ki sence mantıklı mı

0|1
    0|0
  • İnandığım doğruyu savunurum. Fakat bıraktığım illa ki bir nokta var.

0|1
    0|0
  • tartışma oldugunu farkettiğim anda geri adım atarım

gerek yok böyle seylere

0|1
    0|0
  • Her zaman yeri geldiğinde basmalısın

0|1
    0|0
  • Sevdiğim insanlarla olan tartışmalarımda frenlerim çoğu zaman..

*Kayıp yaşamamak için.

0|1
    0|0
Yükleniyor...