Ghajini ve memento filmlerini karşılaştırısanız fikirleriniz nedir?

ikisinide izledim.izlemeyenlere tavsiye ederim ve sonunu söylemicem.ama izleyenleryorumlasın...neler düşünüyorsnz

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Ghajini hayatimin filmi dostum kalpanayi gorsem saygi durusuna geciyorum telefonumda bile kaise mujhe caliyorken dusun artik momento filimini izlemedim ask varsa izlerim ghajiniyi 4 kere izledim suara uzak kaldik burnumda tutuyo.

ona benzer hint filmi tavsiyelerim.. aashiqui 2 ram leela

0|0
    0|0
    • tavsiyelerini dikkate alcam.kalpana gibi hatun bulsam yarın evlenirim:))) evlilik karşıtı olmama rağmen...momentoyu izle ama...

• Dediğin filmlerin hepsini izledim fakat aashiqui 2 yi tek geçerim.

Kızlar Ne Diyor 6

• Ghajini'nin orijinali Memento olmasına rağmen bence Ghajini daha akıcı, insanı sıkmıyor, daha sürükleyici yani. Ama Memento psikoji ağırlıklı bir film olduğu için insan izlerken sıkılıyor şahsen ben çok sıkılmıştım izlerken, yavaş ilerliyor.

0|0
    0|0
    • ghajiniyi kaç kez izledim yine izlerim ama memento tekrar izlemem.haklısın

• mementoyu izlemediğim için bişey diyemicem ama ghajini çok etkileyici bir filmdi bende tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Bence karşılaştırmak özenti demek saçma bu filmler için konular cok farkli tamam hasatalik ayni olabilir ama
    Ghajinide kısa süreli hafıza kaybıyla intikam alma çabaları
    Mementoda ise bir iş adamının hayatı anlatılıyor (kısa sureli hafiza kaybiyla)
    Karşılaştırmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • Ghajiniyi izledim Hint filmlerini çok severim ama eğer ingiliz filmi dizisi izlediysen 2001 2005 yapım aradı diziler felan resmen ordan nurdan toplanmış Bi film sadece müzik ve,oyunculuklar çok iyi

0|0
    0|0
  • Ghajini izledim harika bir filimdi

0|0
    0|0
  • bence ikiside çok iyi ama ghajini daha akıcı sürükleyici.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ghajini mementoyu anlayamayan cahiller için çekilmiş filmin hint versiyonudur net. tartışmaya polemiğe dahi girmem. eşantiyon ürünü gibi ghajini. Christopher Nolandan vazgeçmem zaten

0|0
    1|0
    • memento daha iyi bir sonu hakediyodu...yan roller çok zayıf

• izlemedim ikisinide

0|0
    0|0
Yükleniyor...