Belgeselleri ne kadar seviyoruz?

arkadaşlar belgesel izlemeyi sever misiniz, ne tür belgeselleri seversiniz, tavsiye ettiğiniz ilginç belgeseller var mı paylaşın bizimle hadi buyrun :)

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Başım ağrıdan catlayana dek izliyorum nat geo Discovery animal planet arasında zapinng yapar dururum ama borctan dolayı kapadilar kanalları :/ bu kanallardaki tüm belgeselleri severim aklıma gelen şu 3 ü hariç köpeklerle konuşan adam, chupper motor, bir de şu pasta yapan program çok gereksiz onlar.. zaten bunlar amerikaya özel ne kimse amerika kadar evinde köpek besler ne kimse amerika kadar chupper marka motorlarla modifiye yapar durur ne de kimse amerika kadar çok etkinliklere ilginç koca pastalar getirtir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Oldukça geniş bir arşivim oldu.

En son BBC'nin Planet Earth belgeselini izledim, tavsiye ederim.

3|0
    0|0
  • bayılırım.. ama bizdeki belgesel anlayışı saman yolu tv izleyip cenabı hak böyle tasarladı deyip maşallah inşallah deyip geçen izleyici şekli.. oysa belgesel denildiginde afrikada zebra kovalıyan aslandan daha çok yakın tarihi anlatan kavramlar ve icatlar üzrinde yoğunlaşan yapımlar daha değerli..

1|0
    0|0
  • Evet arşivim de var.

Her tür belgesel izlerim.

Öneri olarak link bu diyorum. İzlemek istersen de link buradan izleyebilirsin. Diyalog yok müzik ve müthiş görüntüler...

1|0
    0|0
  • Ben baya seviyorum hatta tv de sadece belgesel izlerim. Şu sıralar NGC de Zihin Oyunları favorim, eskiden En Büyük Dizaynlar dikkatimi çeken programdı. Afrikada ki vahşi yaşamda ve kedigillerin hayatı baya aksiyonlu. Teknik yapı ve araçlarıda izlemeyi seviyorum.

1|0
    0|0
  • Nat Geo is it real serisi.. v Build for the kill serisi

Discovery Ultimate Survival serisi v Speed of Life

BBC Human Planet serisi (rahat 5 yıldızı var)

Through the Wormhole serisini takip ediyorum şimdilerde ama pek sardığını söyleyemem. Morgan Freeman faktörü dışında çok etkili bir kurgusu yok..

1|0
    0|0
  • her türlü belgeseli izlerim ya özellikle sevdiğim mythbusters, tabu, zihin oyunları vs.

tabu yu tavsiye ederim çok tuhaf şeyler oluyor :)

1|0
    0|0
    • tabu ya hastayım :)

• çoktandır izleyemiyorum. internetten tüm bölümlerini bulursam indirip baştan sona izleyecem boş vakitlerimde :)

• uzun bir aradan sonra dün kimlik işaretlerini izledim hepsini bir anda izlemek sakıncalı ama :))))

• Oldukça severim. En son izlediğim kaplanların çiftleşme oyunu ve köpekbalığı adamlar

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • dini kanallarda standup tadında oluyor...aslan bugünde rızkına kavuşmanın verdiği rahatlıkla huşu içinde şükrediyor...film şirketinde çalışırken ham halleriyle gelirdi ilk ben izlerdim.animal planet nat geo wild vs nekadar kanal varsa

1|0
    0|0
  • fizik içerikli her belgeseli seviyorum

arasıra izlerim

2|0
    0|0
  • sevmıyorum

.

1|1
    0|0
  • Aslanın ceylanı kovaladıgı ann

1|0
    0|0
  • severim ama takip edip izleme huyum yok, anca televizyonda zap yaparken denk gelirsem :))

1|0
    0|0
  • belgeselleri ne kadar sevsem acaba :((

0|0
    0|0
  • Evet severim baya..

Evren teorilerini ünlü düşünürleri tarih adamlarını v.s :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 1|0
    0|0
    • ben böyle gezegenler evren uzay gibi belgesellerden korkuyorum bilmiyorum neden, teşekkür ederim :)

• Valla aslanların belgesellerini izlemeye bayılıyorum.

1|0
    0|0
  • hemde çok severim

özellikle aslan ve yılan belgeselleri

1|1
    0|0
  • nat geo bilim ve teknoloji kuşağını ve nazi avcılarını çok seviyorum

1|0
    0|0
  • izlerim fırsat buldukça

0|0
    0|0