2. Dünya savaşı film tavsiyesi

arkadaşlar Schindler's List ya da pianist tarzı 2. Dünya savaşı filmleri öneriniz varmı?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• erraynı kurtarmak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• dizi olarak band of brothers

film olarak

saving private ryan

enemy at the gates

flags of our fathers

pearl harbor

welcome to sarajevo izleyebilirsin nat geo nazi avcıları belgesellerini izlemeni öneririm

1|2
    0|0
    • sıkı 2. dünya savaşı takipçisi:)

• hatun bildiği her filmi saymis. hepsimi güzeldi desen? evet diyecek. :)) laf iste

• evet hepsini izledim hepsininde tadı farklıydı ben sadece film izlemiyorum savaşlarla ilgili belgeselleri ve kitaplarıda okuyorum herkesi kendiniz gibi boş sanıp yorum yapmayınız lütfen

• Türk yapımı bir film vardı sanat filmi olarak çekildi. Böyle Nazi döneminde türkiyeye kaçmış bir piyanist ve piyano çalmayı öğrenen bir öğretmen vardı ismini bilmiyorum konu çok uzun 3-4 saat sürüyodu film mutsuzda bir sonu vardı zaten :/

0|0
    0|0
  • Er Ryani kurtarmak

Kapidaki dusman

Downfall

Iron sky

Dizi tarzinda(8-10 bolumluk)

Band of brothers

The pacific

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Avrupa cephesi:

Enemy at the Gates

Downfall

In Darkness

Attack on Leningrad

Amen.

Ghetto

Defiance

Asya cephesi:

Pearl Harbor

The Flowers of War

Letters from Iwo Jima

City of Life and Death

0|0
    0|0
  • kırmızı kuyruklar filosu.

0|0
    0|0
  • Er Ryan'ı Kurtarmak

0|0
    0|0
  • Apocalypse

0|0
    0|0
  • film bulamıyorum yani varda geyik hepsi.ama yutube yaz çok sıkı belgeseller var.ben sık sık onları izlerim.özellikle de normandia çıkartması.

0|0
    0|0
  • çöküş filmini kesinlikle izle 2.dünya savaşı nazi almanyasını anlatan harika bir film bunun dışında life is beautiful hayat güzeldir filminide kesinlilke izle derim

0|0
    0|0
  • İwo Jima'dan Mektuplar Japonlar ve ABD arasında geçen Pasifik Cephesinden bir olayı anlatıyor.

0|1
    0|0
  • Stalingrad'ı izleye bilirsin ya da İngilizlerin yaptığı şuanda ismini hatırlamıyorum hitlerin hayatını anlatan bir film var oda çok iyi birde amen diye bir film var yazdığın filmleri izlediysen onuda mutlaka izlemelisin...

0|0
    0|0
  • Ingiliz hasta

0|0
    0|0
  • mıllete bakma bı bok bılmıolar 1.band of brother efsane 2. çakması the pasıfıc

0|0
    0|0
    • sen biliyorsun herhalde zevkler tartışılmaz herkes beğendiği filmi yazıyor neticede

• hayat güzeldiri izlemediysen kesinlikle izlemelisin

0|0
    0|0
  • Çöküş Adolf Hitlerin filmi izle derim yani

0|0
    0|0
  • The Pasific izleyebilirsin güzel mini seri

0|0
    0|0
  • saving private ryan

0|0
    0|0