Deli gibi müge anlı esra erol izliyorum izleyen var mı yoksa ne izliyosunuz?

detay yok :) başlıkta derdimi anlattım sıkıntıdan hepsi sıkıntıdan bunların

0|0
10|22

En İyi Kız Görüşü

• ikisinede bakıyorum esra erola gülüyorum da müge anlı bana ciddi geliyor ya :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• kadına şiddete karşı yaptıkları dans ederek protesto eylemlerini biliyorum,esra erol daha içten dans eder. müge anlı, okul müdüresi ciddiyetinde dans eder.ama sanırım ben saylanmıyorum buraya yazacak kadar birikimim yok sanırım bu programlar hakkında,kusura bakmayın artık :)

1|0
    0|0
  • Bir şey izlemiyorum.

1|0
    0|0
  • asla seyretmen çok iğrenç.

1|0
    0|0
  • neden sıkıntı etcen allaha askına bir müge anlımı var koskocaman Ks var anlatcam müge anlı kazanacak banada rol basına verseler ben tüm türkiyeyi toplarım...benim sevdiğim gelsin ona anlatacam olmadığına göre...:(

1|0
    0|0
  • annemle akrabalığınız var mıankaralımısın?

1|0
    0|0
  • Yabancı dizileri izliyorum adamlar iyi yapıyor yabancı dizi izleyipte türk dizisi izleyen var mıdır bilmem :D

1|0
    0|0
  • Annem izliyor diye izlemek zorunda kalıyorum. Sanada buradan birini alırız diye takılıyor ;(

1|0
    0|0
  • Müge anlıyı seviyorumda Esra eroldan nefret ederim

1|0
    0|0
  • izlemiyorum

1|0
    0|0
  • Bu müge anlıyı ne buluyorsun bilmiyorum da otobus biletlerimi alırken bile esraerolu göz önünde bulundurarak alıyorum.

Esrayı toplu seyretmek güzel ama.

1|0
    0|0
  • televizyonu seyretmiyorum son iki senedir ...

1|0
    0|0
  • esrayı izleyip gülüyorum bende baya komik oluyor hacı

1|0
    0|0
    • yıldırım beye hastayım :D:D

• ama cidden cem yılmaz haklı yani böyle bir toplum olamaz yaa bu kadar salak insanlar olamaz dışardan prim ödeyerek mi emekli oldunuz çalışarak mı ? :D bu ne lan diyor adam haklı

• müge anlı nın bağımlılık yaptığı doğrudur :D

1|0
    0|0
  • bence ıssılıkten tvde o saatlerde genel olarak aynı programlar var

1|0
    0|0
  • Dün Fenerbahçe - Kasımpaşa maçını izledim

1|0
    0|0
  • izlemiyorumm

1|0
    0|0
  • arada bende izliyom makara oluyo :))) cins cins insanlar çıkıyo .p

1|0
    0|0
    • aynen ya tipler çok komik :) ohh sonunda biri çıktı izleyen :)))

• :)) milyonda bir denk gelirsem o da ... ihtiyarlar falan çıkıyo dairesi olsun arabası olsun mutfak robotu olsun .d.d. ilginç yaa ne diim :D:D

• eskıden esra erolu ızlıyordum artık ızlemyrm :)

1|0
    0|0
  • İşsizlik rakamlarının çift hanelere yükselme sebebisin azize :'((

cayırt

1|0
    0|0
  • Dedemi evlendirdiktenvsonra izdivac programi izlemiyoruz daha cok sukur :)))

0|0
    0|0
  • televizyonu kırdım ben artık hiç yok hayatımda :) böyle iyim

1|0
    0|0
  • Ondan sonra bişe sorsalar bön bön bakıyorsunuz. Genel kültürü sıfır gençler yetişiyor sırf bu saçmalıkları izleyerek.

0|0
    0|0
    • sen etrafındakilerle karıştırma beni kardeşim adam gibi soruya bildiğim kadarıyla saçmalamayarak düzgün ve doğru kelimeleri kullanarak cevabımı veririm Allah'a şükür okumam var kitabımı okurum haberlerimi okurum dersimi de çalışırım Esra Erol'uda izlerim kimseyi tanımayarak atıp tutma orada sana bu yetkiyi kim verdi eğlence amaçlı soruma böyle cevap verme yaz izlemiyorum veya hiç cevap yazma burada izleyenlere saygı duyacaksın saygı duyacaksın ki bende sana saygı göstereyim

• Bi dk ya ister giderim ister gitmem, şaka şaka gidiyorum :)

• bi zahmet

Kızlar Ne Diyor 9

• Mügeyi öglenci olunca ve ilgimi ceken konu varsa izlerim :) esrayida izliyordum ama fox geceli izlemiyorum fox cekmiyor bende :)

1|0
    0|0
  • esra erolu Gülmek için açarım arada bi

müge anlı izlemem İçimi karartıyor

1|0
    0|0
  • ne zaman müge'yi görsem her an başıma felaket gelecekmiş gibi bir hissiyata kapılıyorum. esra'yı görünce de tek tabanca takıldığım aklıma geliyor, hüzünleniyorum. öyle işte.

1|0
    0|0
  • bende izliyorum onları

0|0
    0|0
  • sevgili bul geçer

1|0
    0|0
  • Var.

Bknz. anneannem.

1|0
    0|0