Dünya tiyatrolar gününüz kutlu olsun! Bugün tiyatroya gidecek misiniz?

Dünya Tiyatro Günü 1961’de Uluslararası Tiyatrolar Birliği (International Theatre Institute) tarafından yaratıldı. Her yıl 27 Mart günü ITI merkezleri ve dünya çapında tiyatro grupları tarafından kutlanmaktadır. Pek çok ulusal ve uluslararası etkinlik kutlamalarda yer almaktadır. En önemli etkinliklerden biri, dünya çapında başarı kazanmış bir tiyatro oyuncusu, yönetmeni veya yazarın yazdığı evrensel bildirgedir. İlk bildirge 1962’de Jean Cocteau (Fransa) tarafından yazılmıştır.

Bugün Yurttaki Tiyatrolar Bedava...

Bence Değerlendirmek Gerekir...

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Tiyatro öldü artık kime desen sinema diyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kutlu olsun..

gitmek lazım sık sık her gittiğimde diyorum ki bunu her hafta tekrarlıcam sonra yine bin bahaneyle geçiştiriyorum kendime çok kızıyorum şimdi bunu okuyunca yine kızdım..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• evet sana katılıyorum değerlendirmek gerekir ama Türkiye'de sanattan anlayan insan sayısı 100 bin'i geçmez. sanmıorum pek insanların tiyatrolara gideciğini ama bedava olduğu için gidebilirler.

bu ülkede bedava b.k ver onu bile alırlar.

0|0
    0|0
  • Ben bedava olmadığı zamanlar gidiyorum.Bedava olduğu zamanlar; tiyatroyla yeni tanışacak insanlar gitsin ki tiyatroyu sevip bunu kültüre dönüştürsünler istiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...