Cilt lekesine benlere çözümüü olan var mı

kist ilacı kullanmaktan yüzümden ben gibi lekeler oluştu bunlara ne iyi gelir ilaç kullanmadan önce bu lekerden bir tane yoktu yüzüm bebek gibiydi şimdi benden ten rengim görünmüyor bile

ceviz yagı götürüyor dediler kullanan var mı

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bugday özlü sabun bulabilirsen kullan faydasi olur..

0|0
    0|0
    • o tüy yapıyor yüzümde ben çıktı

• siyah nokta sivilcee yok sadece leke ben var

• Tamam iste cildi yeniler princ özlü sabun ancak daha öncesinde gidip bir cilt doktoruna muayene olmalisin o ne diycek bakalim.

Erkekler Ne Diyor 3

• sivilce ve yuz gerginligi için en yararlı seyin sperm oldugunu duydum ne kadar dogru bilemem

bu aloevara cicegi bitkkisinin içindeki sıvının da saglam bir onarıcı madde oldugu söyleniyor

0|0
    0|0
  • ergenlik döneminde olabilirmisin dogaldır

0|0
    0|0
    • 29 yaşındayım kist ilacı kullandım diye ben oluştu minik minik ben gibi cilt lekesi oluştu

• attırman lazım yüzüne

0|0
    0|0
    • ne attırmam lazım anlamadım

Kızlar Ne Diyor 2

• Kriyoterapi denen bir yöntem var ( Dondurarak tedavi) ..Lekeler üzerine -190 derecedeki sıvı azot püskürtülür ve leke birkaç gün içinde kabuk tutarak kaybolur..

Ben güneş lekerime uygulatmıştım sonuç mükemmel oldu..O sırada öğrendim bütün leke ve benlerde bu yöntemin iyi sonuç verdiğini..

Hemen her hastanedeki cildiye bölümünde uygulanıyor..Arayıp fiyat ve uygulama hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz..Çok pahalı bir yöntem de değil..

0|0
    0|0
  • Ben gibi lekelerse ilaçla geçer belki ama gerçekten bense garip. Sonradan çıkan benler pek hayra alamet değildir yani

0|0
    0|0
    • ilaçın yan etkisi ben yaptı

dogum kontrol hapı kullandım 1 yıla yakın ben gibi leke oldu

• sagol ama kolay geçecek bir şey degil yüzüm resmen mahvoldu degişti gibi daha önce bir leke yoktu bir sivilce siyah nokta yoktu hiç yüzüm benlerle kaplı beyaz tenliyim çok belliler

bide bu zamanda önüne gelen dr oluyor yurtdışında tıp okuyorlar burada doktor diye devlet işe alıyor kpss den düşük uanla alınanda var özel hastanede dr olanda var düzgün egitim almadan dr oluyorlar

• Çok doğru diyorsun

Yükleniyor...