Ateist olan Türk sanatçılar kimler arkadaş?

Ateist olan sanatçılar kimler arkadaş bir sitede Tarık Akanın ateist olduğunu duydum ama emin değilim ben diğer sanatçılar kim? Tarık Akan ateist mi?

0|0
86

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• son 12 yılsa ayakkabı kutucular yüzünden ateistlerin sayısı çoğalıyor , ben İslam, Hristiyanlık ve kolları ( katolik, protestan, Ortodoks) Musevilik, Budizm gibi kitapları kuralalları nelerden bahsettiğini 38 yaşıma kadar okudum.. sonra boşa zaman geçirdiğimi anlayarak bilimsel kitaplar okumayı seçtim.. Bu kadar bilim adamı, sanatçı, yazar, doktor, araştırmacı vs.. Ateist.. eğer biz yanılıyor isek Cehennem çok eğlenceli ve öğretici olacak.. siz yanılıyorsanız ne gülerim ama

1|3
    1|2
    • badboyyss sen kimin g*t kılısın

• Cehennemi eğlencili bir yer olarak bildiğine göre 38 yaşına kadar maval okumuşsun sen anca. Ayrıca da bilim adamlarının anca 19. yüzyılda kanıtladıkları Evrenin genişleme olgusunu 14 yüzyıl önce Kur'anın nasıl haberi verdiğini sorusunu cevaplamasını istiyorum :)

• aklı başında olan tüm sanatçılar

2|5
    4|4
  • Fazıl Say geldi aklıma.

0|1
    0|0
  • ne yapacan

0|0
    0|0
  • Teoman da ateist sanırım

0|0
    0|0
  • levent üzümcü

0|0
    0|0
  • Pelin batur mu ne soyadini tam bilmiyorum o da atheist

Fazil say

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Müslümanları say daha kolay olur :)

0|2
    0|1
  • İnançlarından sanane? ona göre mi sanatçı kişiliklerini değerlendireceksin?

0|0
    0|0
    • sanane lan öyle degerlendirecem var mı

• Tamam lan ne kızıyon SADasda

• Evet değerlendirecem var mı eğer bir kişi benim dinime saldırıyorsa istediği kadar iyi oyuncu olsun istediği kadar ödüllü olsun.

• ateistmi kesçen ne yapıcan ayinde :D

0|0
    0|0
  • Okan Bayülgen'de benım bıldıgım ateist bızden xd

0|1
    3|0
  • bariz İlyas salman Tarık Akan sosyalist ama ateistmidir tartışılır

0|0
    0|0
  • istese bütün duaları ezberlerler namazıda sizden benden iyi kılarlar valla mumin kardeşlerim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...