Nihat hatipoglu hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Kisik ses tonuyla, Dini sohbetler veua soeulari cevaplayarak insanlari manen kensine baglamaya calisiyo.. Adamin reklam anonsu bile arka fondan gelen acimtirak ilahimsi muzikle ozdes olarak yapilio..

E garibim soru sormak icin arayan kadincagizlar da hocam sizi cok seviyoruz, size asigiz gibi soylemlerle hungur hungur agliyolar..

Bence nihat hatipoglu tamamen sovmen :)

0|0
9|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Ramazanda bir ara takıldım Tv de

Kız soruyor-

Hocam saçları tepeden toplamak günah mı?

Hoca diyor ki:

Bir hadise göre saçların devenin hörgücü gibi olması günah.

link

ve

link

Ve devenin hörgücü hangisi karar sizin.

1|2
    0|0
  • ben çok severim kendisini ve anlatımını güzelde şeylere değiniyo adamın yüzü zaten ayrı bir nurlu ama eskiden daha içtendi daha böyle samimi geliyor şimdi bazen bakıyorum o hararetli anlatışı ses tonunu ayarlayabilmesi biraz tiyatrovarii geliyor bana tabi kimsenin günahını almak istemem ama sanki bu işi ticarete dönüştürmüş gibi... bide oğlu var yzüne bakmadan dinle nihat Hatipoğlu konuşuyo dersin :) hareketleri tavırları aynı buda gösteriyoki babasına özeniyo ilgi çekiyo ticari bakımdan

1|1
    0|0
  • dini bir programda tarkan çalıcak diiler fonda ! meyve veren ağaç taşlanır diye boş yere demiyolar . adam bir dizide iki saçmalık yaptı diye kaç bin tl alıyor bu hiç gözünüze batmıyor .. diğeri iki din kelamı öğretti diye aldığı her kuruş gözünüze batıyor !

0|0
    1|2
  • İlk çıktığı zamanlar beğeniyordum anlatışını da bir yerden sonra bayıyor. artık dinlemiyorum. bu kanal7de çıkan mustafa karataş mıydı neydi bir hoca var. onun anlatımlarını daha çok beğeniyorum

0|0
    0|0
    • Mustafa Karataş Gibi adamlar, İkbal denen kadınla birlikte bizim ekollerimizden biri olan, derviş - tekke - mürşid-i kamil gibi kavramlara küfreden şahsiyetlerdir.

• O sizin düşünceniz. Ayrıca aşağıda belirtmişsiniz cübbeliyi. Kişiliğini sevmesem de hocalığını bende severim onun. En azından diğer hocalara göre daha dobra ve düzgün şekilde anlatıyor herşeyi.

• Isi ticaarete doktu dokmedi bilemem ama adamin sohbetleri gercekten cok guzel oluyor dogru bir sekilde herseyi anlatiyor oldugu gibi yalan katmiyor gerci takip eden nekadar iyi hoca oldugunu anlar .. bazilari yok sacma paraci yazmis sanirim arkadaslar adnan oktari tercih edip dinliyolar ..

0|0
    0|0
    • oyle adnan dinleyen pek yoktur burada ama, toplum icinde hak icin sivrilip tepesi*ne vurulan bir adam bilirim o da cubbeli.. Onun haricinde kimseyi pwk onemsemmem

• Siz hangi hocayi seviyorsunuz cok merak ettim?

0|0
    0|0
  • cok iyi bir hoca bence gunaha girme

0|0
    0|1
  • Severim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Nihat Hatipoğlu yıllar önce Flash Tv sahur programında konuk olarak çıkardı, çok güzel sohbeti olan bir insandı o zamanlar kimse bilmezdi. Sonra işi ticarete döktü maalesef..

2|1
    0|0
  • Ya abi saçmalamayın adamın meslegi o sonuçta para alcak yani başka türlü ailesini nasıl geçindircek ? Akp diyarbakır milletvekili adayı olarak teklif sunmus diyarbakırlı olarak kendisi reddetti o teklifi o kadar paraya düşkün olsa gider kabul ederdi. Cidden dinlerken hiç mi birşey anlamıyorsunuz veya duygulanmıyorsunuz sahte gözyaşı mı döküyor o adam peygamberimizin hayatını anlatırken sucsuz yere adamın günahini alırsanız kul hakkına girersiniz bunu bilmenizde fayda var böylesi hocaları karalamaya calısan insanlara acıyorum.

0|0
    0|1
    • valla kanal 7 deki hoca daha samimi gwliyor..

Nihat hatipogku klasik Turk filmlerindeki evliya ses tonunu taklit ediyoor. Kesinlikle ama kesinlikle bir dava adami olarak gormuyorm

• birşey söylüyüm cidden zavallı insansın adam o kadar şey anlatıyor bilgi veriyor aldıgı 3 kurus para mı gözüne batıyorda geliyorsun burada sovmen diye soru soruyorsun allah ıslah etsin seni hadi iyi geceler.

• Valla dedigim gibi adamın reklam anonsu bile ilahi bir ses tonuyla :)

• bi gecede bir programdan 150 bin lira kazanan dayı

0|0
    0|0
  • Programda Asgeri ücret alanlar icin agliyor. Ayni Programmi yaptigi icin 10.000 Dollar aliyor, programm basi tabiki.

Dini satanlardan biri tabiki. Aynen Gülen ya da Cübelli Ahmet Hoca gibi.

Dini satarak cahil inananlarin paralarini kopartiyorlar. Insanlarin durumu gercekte onlari ilgilendirmiyor.

1|1
    1|1
  • Önemli olan çok para kazanması falan değil. Müslüman çok para kazanabilir. Önemli olan kazandığı parayı infak ediyor mu? Buna bakmak lazım. Ben Nihat hocada İslam'dan başka bir şey görmedim.

0|0
    0|0
  • arkadan fon müziği anlatım tarzına dayalı bence süper bir anlatım şekli var anlattlıklarındada yanlış bilgi vermiyor

0|0
    0|0
  • 1. sırada Hatipoğlu 600bin 2. sırada Ahmet Özhan 450bin 3. sırada Mustafa Karataş 400binTL
    Allah işinde çok para var.

0|0
    0|0
  • Hepsi aynı. Para, para, para...

0|1
    0|0
  • dinlenecek biri olarak gelmiyor bana

0|0
    0|0
  • Tv ler de herkesin bir devri var yakında onun devri de biter artık..

0|0
    0|0
  • Gerçekten gönüllerin dostu o.

0|0
    0|0
  • Adam işinin hakkını veriyor adama laf yok

0|0
    0|0
  • iyi biri

0|0
    0|0
  • Bence en iyi hoca o.