Bütün manyaklar beni buluyor ya

Arkadaslar bir kac aydir facede ekli bir arkadas vardi ortak arkadaslarimiz vardi ben fazla tanimiyordum bu manyak gecen gun benden hoslandigini soyledi sevgilim oldugunu da biliyor sonra ben sildim falan. bugun mesaj atmis sevgilinle aranizi bozucam, bana resimlerini gonderdi diycem falan diyor. resim falan gondermedim bende ekliyken resimlerimi bilgisayarina kaydetmis. ayrica bana baska bir hesaptan sacma sapan bel alti mesajlar geliyordu bu hesapta ona aitti kesin. tehdit ettim polise sikayet ederim, sifrelerini kirdiririm falan dedim benden sevgilimden uzak dur dedim biraz korktu gibi engelledi hemen. Sevgilimle arami bozar mi sizce uzak durur mu benden artik?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Tacizcini sadece korkularınla besleyebilirsin. Korkacak birşeyi vardır ihtimalinden yola çıkan ve genelde de tutturmayı başarıp korkusu yüzünden avucuna almayı başaran bir sırtlan bu ve başından defetmenin tek yolu , ne iddia ediyorsa elindeki kozu almak . Yani ilk adımı atmışsın ve korkmadığını ,üstüne de gelebileceğini beyan etmişsin tamam ama , kozu da ( bir müddet daha bekleyip ) herhangi bir yeni kıpırdanışta sevgiline sakince izah ederek elinden almalısın.

Bu seni tanıyan biri de çıkabilir veya tanıyan biri , başkasını ya da sahte hesabını kullanıyor da olabilir. En kötüsü , bunu sevgilin yapıyor ve seni deniyor olabilir ki , yapacağı en büyük dangalaklık da bu olur , oyle de seni kaybeder böyle de ...

Her ihtimali önüne koyup düşünmelisin , sevgilim dediğiniz kişinin annesinin kızlık soyadına kadar herşeyi bilmiyorsan ondan bile bekleyebilirsin bu işleri

2|0
    0|0
    • hayir sevgilim olmadigina eminim

• Sadece olasılık hesaplarında küçük bir dilim (olması dileği ile ) bahsettim. Ama , seni hiç tanımayan biri bunu yapamaz

• taniyordu beni arada bir konusuyorduk yani kim oldugunu biliyorum sevgilim degil

Erkekler Ne Diyor 2

• Sevgiline bu durumu anlat ve mesajlar duruyosa okut ki iyice inansin kendimi onun yerine koyuyorum ve sevgilimden duymak isterim bunu baska yerden ogrenmek istemem

0|0
    0|0
    • offf ya anlatamam ki bana kizar niye tanimadigin kisileri ekliyosun konusuyosun diye eminim cok kizar okutamam yanii ama korkuyorum da ya o manyak dedigini yaparsa tuzak kurarsa bana gerci cok korktu ama bilmiyorum

• O zaman dedigim gibi ufak beyaz yalanla susleyerek sevgiline anlatmayi dene ben kendi adima soyliyim sevgilim bana bu olayi soylerse evet ona kizarim ama sonerim bir sure sonra ama ben bu olayi baskasindan ogrenirsem ayrilmaya kadar ilerleyebilir

• tamam konusucam :(

• sevgiline söyle bu durumu sakince anlat .. çünkü bir kiz sevgilisinden bişey saklarsa bance ona hakarat ediyor . ona anlat bu işi . yoksa sonra suçlu sen çıkacaksin .

0|0
    0|0
    • soyleyemem cok kizar . baya korktu umarim bisey yapmaz ya yapsa da sevgilim bana inanir benim bir sucum yokki

• ciddiyiz ama nasil soylicegimi bilmiyorum ya cok kizicak hakkimda yanlis dusunucek belki de off :(

• o sana bağlı artık .. sen o insanla yaşamışsın ve kizdirmadan nasil anlatacağini biliyorsun .. çünkü bilmelisin .. zekanı kullanmalisin . buna biz bişey diyemeyiz çünkü sevgilini tanımıyoruz .

Kızlar Ne Diyor 1

• sevgilinize söyleyin bence hatta ona havale edin tekrar yazarsa

0|0
    0|0
Yükleniyor...