Bana kitap önerirmisiniz?

Ben bir kitap okumak istiyorum ama ne okumak istedigimi nasil anlatacagimi bilmiyorum.Psikoloji(teori), ask ve detektif kitaplar istemiyorum. Ama böyle okuyunca ilginc bulacagim bir kitap istiyorum.Kisilikle ilgili filan olabilir.Haydi bana ilginc buldugunuz, okudugunuz zaman "Vay be entresanmis, bunu bilmiyordum ben" dediginizkitaplari yazin.Türkce, ingilizce ve fransizca olabilir.Burda ne bulabilirsem artik...

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Olasılıksız (adam fawer) okuman lazım mütiş ;) bir kumarbaz geleceği görebildiğini anlıyor ve zengin oluyo falan fasan. Mütişş

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Buz ve Ateşin Şarkısı okumaya değer gibi duruyor.

Şibumi

Olasılıksız

Entropi

Kitab-ı Bahriye

Hatasız Düşünme Sanatı

0|0
    0|0
  • Kişilikler hakkında " Bana Düşlerini Anlat " adlı kitap tam senlik istediğin şey kişisel gelişim değil ise tabiki.

Fantastik olarak melekler nasıl ilgini çeker mi ?

0|0
    0|0
  • Yazar olarak şibumi yi tavsiye ederim trevanian isimli kitabından başlayabilirsin zaten o yazarın diğer kitaplarını da toplarsın hemen ..

0|0
    0|0
  • Dijital kale.. dan brown

0|0
    0|0
  • Baba dışarıda bir melek var.

al oku..

0|0
    0|0
  • Don Kişot oku ilgini çeker :)

0|0
    0|0
    • O kitabi biraz okudum biliyorum, ama ilgimi cekmedigi icin devam etmedim.yinede saol :-)

• :) tepkıne baktım şaka yaptım bak şunları tavsiye edebilirim

Alexandra Cavelius = Leyla

Sinan Akyüz= Şahika Feraye

Elif Şafak= Ustam ve Ben

Tarık Buğra=Küçük Ağa

Elif Şafak=İskender

• Vişne çürüğü.

0|0
    0|0
  • Arif sana bu konuda yardımcı olabilir. Yönlendiririm sana

0|0
    0|0
    • Arif kim? :D

• Ay pardon ben Arif bir arkadasi zannetim :D Saka yapiyor heralde dedim

• İsmimi artık Arif yapıcam neredeyse abi :))

Arif diye diye gerçek adımı unuttun kesin :)

• robin sharma = sen ölünce kim ağlar

pinkfreud = beni hep sev

0|0
    0|0
  • Piraye,Hasret Canan TAN Kitablarıdır çok güzeldir

0|0
    0|0
  • dünya klasikleri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yaa ben eroinle dansı okudum en son çok etkilenmiştim aglamıştım halada aklıma gelir çok güzel bir kitaptı...

0|0
    0|0
  • William Faulkner - Ses ve Öfke tam aradığınız tarzda bir kitap diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • grinin elli tonu 3 seri kitap va 1den başla en çok satanlar listesinde ama konusu erotik ama çok süper bir kitap 2nci olarakta puccanın günlüğü var onu okuyabilirsin :)

0|0
    0|0
    • Grini elli tonu diyorsun garanti veriyormusun begenicegime?:D Bak garanti verirsen okucam sonra hemen hakliydin diye sana mesaj aticam :D

• oku beklerim buradayım sapıklık içeriyo baya ama anlatış tarzını yiyip bitiremezsin çok gerçekçi hissediyor insan :)puccayıda çok tavsiye ederim sana internetten araştır derim bn bayıldım :)

• kayıp gül

0|0
    0|0
Yükleniyor...