Michael sikkofield..???

Arkadaşlar ben bu adamı 3 yıldır takip ediyorum ve yazılarını okuyorum..bence bu adam müthiş bir yazar.. herhalde bir tek ben takip etmiyorumdur.. sizce nasıl biri ?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• gezi olayları sırasında oldukça prim yaptı. blog üzerinden yayın yapıyordu yanlış hatırlamıyorsam. ekşisözlükte hatırı sayılır takipçisi var. genelde olaylara geniş çapta bakmamız gerektiğini yakın zamanda yaşanan satır arası haberlerle destekleyerek anlatıyor. teorisyen diyebiliriz :)

bir yazısında "1984 adlı kitabı okuyun daha iyi anlarsınız" tarzında bir önerisi vardı. kaale alıp kitabı bana okutturacak kadar etkili yazıyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• lan benim bildiğim michael sikkofield prison break dizisinde başrol oyuncusu wenworth millerin filimde ki ismi ama googlede aratınca gerçektende böyle bir yazar varmış :)

0|1
    0|1
    • bende sadece aktör olanı bilirdim ama bu yazarı da keşfettim :)

• aynen aradım google amcada varmış öyle bir yazar .)

• Kimse bilmiyormus yazık. illuminatı ile kafayı bozmus, kitap çıkarmıs bir eleman

0|1
    0|0
  • wentworth miller olmasın o :)

0|1
    0|1
    • yok kardeş o dediğin michael scofield..benim dediğim sikkofield.. istersen arat google dan..

• ilk defa duydum

0|1
    0|1
  • P*rnocu değilmi la o

0|1
    0|1
  • başlık kaybettirmiş...

0|1
    0|1
    • niye ki kardeş

• cahilliğime ver kusura bakma, bu arada bir ayak değilim aynı yolda yürüyoruz bilader...

• eyvallah kardeş sende kusura bakma

Yükleniyor...