Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında bu programı izlediniz mi?

Bu Programı İzlediniz mi? Kim Milyoner Olmak İster'e katılan Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimi öğrencisinin TBMM başka hangi adla anılır şeklindeki soruya Yüce Divan cevabı vermesi herkesi şaşırttı.

link

Çok iyi bildiğimiz konularda neden yanılırız?

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• çok fazla ayrıntısına iner her zaman insan bildiği konunun onun için yanılır. örneğin öss deki türkçe sorularını en iyi sayısalcıların yaptığı söylendi. çünkü fazla teferruat aramadıkları için

2|0
    0|0
    • o is oyle degil,sayisalcilar daha zeki olduklari icin daha iyi cozuyorlar,konuyu butun olarak daha kolay gorebiliyorlar.kimse yanlis anlamasin Turkiyede daha az zeki veya daha az caliskan olanlar sozel bolumlere gider..istisnalar elbette vardir bu arada

• olabilir doğrudur bende sayısalcıyım zaten=) sadece benimki bi yaklaşımdı eyvallah=)

Erkekler Ne Diyor 15

• İzledim..Olabiliyor böyle şeyler...Herkesin en çok yanıldığı şey en iyi bildiği olsa gerek.

2|0
    0|0
  • Öyle demeyin arkadaşlar

Kolay değil , o kadar topluluk arasındaaa insan şaşırabiliyor..

Ben mesela bir yarışmada 3-4 saniyede aklımdan çözeceğim bir mat sorusunu yanlış şıkkı yazdım , son saniyelerde değiştirdim ve doğru bildim , herkes alkışladı.Halbuki kolay bir soruydu.

Cesaret , özgüven bazen herşeyin önüne geçebiliyor.

2|0
    0|0
  • Evet izledim..Çok bilen ço yanılır denir zaten..Heyecandan olsa gerek.

1|0
    0|0
  • adrenalinin etkisi

2|0
    0|0
  • artik tum programlarin danisikli oldugunu ve birer reality show olduguna inanmaya basladim,en ciddilerinin bile..Turkiye gencligi bu kadar gerizekali degil emin olun.reklam gibi sanki..bakin amaclarina ulastilar hic izlenmeyen gecenin 12sinde yayinlanan programi konusuyor herkes,aksam da 5n1k daydi

1|0
    1|0
  • sarışınmı o :D kenan ışıkta iyice ezdi :D

1|0
    0|0
  • O kız yarışmada Siyaset bilimi okumasına rağmen yanlış cevap vermesi yüzünden değil de verdiği angut tepki yüzünden yılın malı ilan ediyorum..Saygılar.

1|0
    0|0
  • Reyting amaçlı aptallaşmış program, artık izlenmez...

1|0
    0|0
  • o kız bu toplumun bir parçası... :)

2|0
    0|0
  • izlemedım

1|0
    0|0
  • ben bilirim iddacılığı yüzünden şaşırmıştır.

1|0
    0|0
  • hayır izlemedim

1|0
    0|0
  • babam söverken sırf neye sövdüğünü görmek için gittiğimde..tanıştık bende sövdüm

1|0
    0|0
  • çok iyi bildiğini sanmıyorum. o sadece bir öğrenci.

1|0
    1|0
  • izledim...

salak sarışını çok iyi oynadı...

1|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Heyecan

2|0
    0|0
  • bu programa bayılıyorum ya süper. Ama hep okudukları bölümler hakkında yanlış yapıyor buraya çıkanlar ona dikkat ettim ya biliiyorum dediğikleri şeyleri tam olarak öğrenememişlerdir yada heyecandan yanlış cevap veriyo olblrlr

1|0
    0|0
  • belki de heyecandandı belki de gerçekten bilmiyordu ama gerçekten çok konuşuldu..

2|0
    0|0
  • İzlemedim ama oranın atmosferi çok farklı.Belki de heyecandan bilememiştir

2|0
    0|0
  • Kızın çok bilmesiyle değil hiç birşey bilmemesiyle alakalı. bilemediği soru zor bir soru değildi

2|0
    1|0
  • heyecan ve ohh yeahh tipli (ki kendisi okey okey gibi :)) lafları kullanıyordu yarışmanın başından beri) bir arkadaş olmasından kaynaklanıyor olabilir :))

1|0
    0|0
  • aşırı güven olabilir ve yüzdeyüzcülüyet

1|0
    0|0
  • Ben bile bilmiyorum normal yani

1|0
    0|0
  • maşallah

1|0
    0|0
  • heyecandan bilememiş olabilir