Bakış açımı değiştirecek film arıyorum.Ama bahsettiğime benzer.Soru detayını okumadan cevap vermeyin.

Kaybedenler Kulübü'nün kült film olduğunu biliyorum.Ona benzer film olmaz.Bahsettiğim şey bu filmi izleyenler bilir insanın yalnızlığa bakış açısını gerçekten değiştiriyor.Radyo programlarını da dinledim ben bunların.Gerçekten oldu.Bakın hayata bakış açımı değiştirsin demiyorum.Öyle filmleri çok bulurum.Buna benzer değiştirecek.

Mesela anlat İstanbul ve dar alanda kısa paslaşmaları düşünüyorum.Bunların ikisinin bana bu yönde fayda sağlayabileceğini düşünüyorum.Sizce izlemeli miyim? sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Kisisel gelisim filminin bas tacı Aamir Khandır benim icin. Her yas grubuna uygun ve motive edici. Mutlaka duymussundur da izlemeden gecme cok hos filmleri "3 idiots" ve "Her cocuk ozeldir" tam istedigin filmlerden.

0|0
    0|0
    • İkisini de izlemiştim daha önce.Akşam forrest gump ı izledim

• evet öyle.bir zekası düşüğün bile neler yapabileceğini gördüm.teşekkürler.

• Rica ederim. :))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• hacı esaretin bedelini izle sonra intihar edersin ciddiyim izlemediysen tabi kesinbak buna

0|0
    0|0
  • dar alanda kısa pas ? barcelona maçı izle m.k

0|0
    0|0
  • kaledeki yalnızlık

0|0
    0|0
Yükleniyor...