Kayseri sizce nasıl bir şehir?

Kayserili olan veya orda okuyanlar özellikle fikir belirtsin.Bence: Muhafazakar ve gece hayatı olmayan bir şehir.

0|0
45

En İyi Kız Görüşü

• Insanlari cok uyanik ve paragoz. Sehir guzel ama insanlari icin ayni seyi diyemecegim.

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

• Eskiden kalma Kayseri'ye karşı olumlu olumsuz düşüncelerim vardı. Daha sonra birden fazla Kayserili arkadaşlarla tanışınca olumsuz düşüncelerim azaldı ve gösterdikleri tüm güzellikleri görünce ne yalan söyleyeyim Kayserili olasım geldi :)) Son 10 yıl içerisinde Kayseri'de büyük gelişme var. İnsanlarını bilemem ama o şehri bir güzel gezip tozmak lazım.

0|0
    1|0
    • Kardeşim manyak mısın sen ? Niye uğraşıyosun benimle. Muhattap olma lüzumsuz insan .

• Bilmeyende sanacak ki sürekli seni rahatsız ediyorum. Benim yorumuma saçma bir şey yazmışsın bende aynı şekilde sana yazdım ödeştik. Böyle bir tepki vereceğini bilseydim yazdığın saçma yorumu görmezden gelirdim. Belli ki kime ne yazdığını bilmeyen birisin. Bunu fark ettiğinde özür dilemek için bile bir şey yazma.

• Bir de engellemiş hanımefendi ya sabır tüm yorumlarıma eksi ver olur mu hasta ruhlu...

• Barlar sokağı yok ama alkol tüketiminde ülkede başı çeken illerden

0|1
    0|0
  • okumak için mi -çalışmak için mi yaşamayı düşünüyorsun?Vasat bir şehir.Muhafazakar gözükse de hisarcık ya da talas villalarında neler oluyor neler.Hafta sonları ürgüp göremede 38 plakalı çok araç görebilirsin.Eğlenmeye gelenleri yani.

0|0
    0|0
    • Bak çözmüş adam :D Kayserili misin abi ? :D

• değilim adamım ama buraları çookkk iyi bilenlerdenim.Ağızlarından Allah lafı eksik olmaz ama her türlü hileyi-üçkağıdı fazlasıyla yaparlar.Hele esnafı senin yabancı olduğunu anlasın 50 tl lik mala 100 tl ister.80 tlye sana satar.Bu şehirde esnaf ne isterse yarı fiyatını vereceksin ve alacaksın.Aksini iddia eden varsa beri gelsin.

• Neyini merak ediyorsun cevaplayayım doğma büyüme kayseri :D :D

0|0
    0|0
  • bence guzel bir sehir turkiye geneline bakarak ilk 10 un içinde

0|0
    0|0
Yükleniyor...