Atiye illuminatiye mi tapıyor?

link bu videoda tek göz var yani illuminatiye tapıyor bilmiyenler googleye illuminati nedir yazsınlar 118 18 reklamındas bile var arkadaşlar şarkılardan falan soğudum artık yani sanatçılar çıldırmış adam gibi sanatçı kalmadı bir atiyeyi seviyordum oda gitti :( şarkılarını bir daha dinlemem :(

Güncellemeler:
arkadaşlar atiye denizin anne babasıda illuminatiye tapıyorlarmış ben anne babasının fotoğraflarını gördüm gerçekten tapıyolar artık atiyeden nefret ediyorum

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Atiye 'de çok şey kaybeder zaten ,eğer sen şarkılarını dinlemezsen :) Atiye ve birçok insana illuminati nedir diye sorsan ; yeni tür bir lahmacun mu diye cevap verirler , yani ortada olmayan bir şeye senin kadar önem ve prim vermez, akılcı düşünürler.

Tapmalar falan , bu senin kişisel düşüncen ya da değerlendirmen ..

0|0
    0|0
    • ortada böyle birşey yok doğru ama herkes tek göz kullanıyor illaki biliyorlardır

• Amaan takacak başka şey mi kalmadı :)

• sıktı artık bu klip deşifreleri adam elini kolunu kıpırdatmasa yine bişey uydururlar..

0|2
    0|0
    • ama doğru bunlar

• :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD (gülme krizine girdim) mavi gözde var mıyeşil göz ve uzaylılarrr :DDDDDDDDDDD

• yok ya benimkiler koyu kahve başka gözüm yok :D

• evet tapıyor ne güzel işte

0|1
    0|0
    • galiba sende tapıyorsun

• illuminutiye tapılıyor birkere

• boşver sen allaha tap kim neye tapıyosa tapsın sen kurcalama

• bilmem bana sanki brazzers a üye gibi geldi kalçalarına bakınca

0|0
    0|0
  • arkadaşım şimdi öncelikle bu bir karalama kampanyasıdır illuminati denen örgüte yani örgüt demek ne kadar doğru bir terim bilemem ama senin benim gibi insanları almazlar. Link vermek doğrumu bilmem ama link bunu bir izle bak sende güleceksin

0|0
    0|0
  • ya bir ara bana aasikti dogru.sana tapiyorum seni seviyorum lutfen anla dedi.cok kezbandi ayrildim yuz vermedim buna hala arada ariyo sagda solda sevgiliyiz diyomus deli oluyom yok oyle bisey inanmayin.onun yerine asiye diye bir kizla cikiyorum <3

0|0
    0|0
    • şimdi bu konuyla o konunun ne ilgisi var

• çünkü ben Atiye Deniz'in büyük bir hayranıydım onun şarkılarını çok severim bunu duyunca şaşırdım o yüzden doğrumu değilmi diye biraz araştırma yaptım

• ya habibi guzel olmus sanki :/ senin icin kotu olmus

• sen mustafa ceceli dinle

0|0
    0|0
  • istediğine tapabilir:)

1|1
    0|0
  • Yaaa amaan boş koy gitsin , ben sevdiğimi dinlerim arkadaş

0|0
    0|0
    • o senin düşüncen tabi dinlersin ama ben dinlemem

• haklısın yaa da yinede nefret etmee saygı duy geç

• tamam saygı duyarım ama şarkısını dinlemem o kadar...

Kızlar Ne Diyor 5

• Oyle bisey yok da hadi oyle diyelim sen muzik mi dinliyosun insanlarin inanclarina mi onem veriyosun ? Sanatta irk din dil mi var o zaman yabanci sarki da dinleme o da senin inancindan degil yani anlamiyorum ben tamam boyle bir dusuncen var ayrimcilik yapiyosun ama sanar ne senin icin bu kadar mi degersiz. Atiye de sen dinlemiyosun diye bisey kaybetmez zaten merak etme sen

0|0
    0|0
    • Ve atiyenin sarkisini dinleyince noluyo sende mi oyle oluyosun ya da dinlemedigin zaman ayiye senin gibi mi oluyo ? Cok komiksin ya

• kaybetmesi veya kaybetmemesi beni ilgilendirmiyor...! sadece ben kendimi düşünüyorum karşımdakine hiçbir zaman değer veremişimdir atiyede beni ilgilendirmez napiyim yani

• atiye denizin anne babasıda illuminatiye tapıyomuş haberin varmı

• vay terbiyesiz :p

0|2
    0|0
  • Kardesimin sesi ayni atiye princesss5' in. Sen kardesimi dinle o zmn :)

0|0
    0|0
  • atiye kim ya

0|0
    0|0
    • atiye deniz şarkıları var ya bu gece soygun var klibi var askistanda illuminatiye tapıyor falan...

• ne bileyim oğuz ya birileri müzik kültürü vermeli insanlara :((((

• aman aman vermeye çalışmayalım kanka bünyeleri reddeder .. sesi müziği tipi birbirine benzeyen adamları dinliyorlar :D

• öyle mi hiçbir bilgim yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...