Internetteki is imkanlari??¿¿

Merhaba arkadaslar, merak ettigim bir konu var; internette is nasil bulunuyor? Guvenilir mi? İnternet sitelerinde yazi yazarak nasil para kazaniyorlar? Bilgisi olan yardimci olabilir mi? Tesekkurler simdiden :)

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben uzun yıllardır internet sektöründeyim. Makale yazarak para kazanabilirsin. Ki ben ilk işimi Freelance metin yazarı olarak yaptım. Şu an bir e-ticaret sektöründe reklam yazarıyım. Eğer hemen para lazım diyorsan ve yazma yeteneğin varsa freelance yazarlık yapabilirsin. Yok uzun mesafe de kazansam da olur hemen paraya ihtiyacım yok diyorsan kendi internet siteni kurup güncel bilgiler ve hayata dair yazılar yazabilirsin. Bununla ilerki zamanlarda reklamlar ve tanıtım yazıları alarak para kazanabilirsin. Google Adsense (Google Reklamları) bloğunda göstererek her ay google'dan para alabilirsin. Tabi ki bunu yapabilmen için siteni kendi yazılarınla doldurman ve ziyaretçilerin sık sık ziyaret ettiği bir siteye sahip olman gerekiyor :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Anket doldurma işlerinden uzak dur derim.Daha çok belirli bir semaryeyle ortak olabileceğin işler var onlarda sıkıntılı.

Google play var mesela program yazıp buna makul bir fiyat biçip insanların indirmesiyle de para kazanabilirsin bu da bilgi isteyen bir iş.

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey yok

0|0
    0|0
  • Güvenme sitelere derim.

0|0
    0|0
  • warsa öyle bişey bana da söyleyin :D

0|0
    0|0
  • burdan iş bulabilirsin link