Protez diş günah mı? ??

Annem diş hekimi ve bir adam tüm dişlerini cektirmis takma diş yaptırmış diğerleri günah demiş ilk defa duydum böyle bir şey. Gerçekten günah mı?

Güncellemeler:
Protez caiz kaplama diş gunah mı olacaktı arkadaşlar.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu soruyu sorularlaislamiyet.com sitesine sor burada herkes kendi hevasına nefsine göre konuşacaktır. doğru bilgiyi öğrenmek istiyorsan işi ehline sor. Bazı şerefsizlerde seninle dalga geçmiş İSLAM dogma bir din değildir. dogma bir din olsa Rabbim " hiç düşünmez misiniz" der mi?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Günah tabi.

0|0
    2|1
  • asprin içtiği için yanacak çok insan var

1|0
    0|0
  • inanmayın böyle şeyler uydurma ya hepsi neden günah olsun

0|0
    0|0
  • derdinin dermanını bulmalısın herzaman

0|0
    0|0
  • öyle zihniyetteki asalakların nefes almaları günah be bir kere cehalet diz boyu memlekette.

0|0
    0|0
  • Protez diş günahta 12-13 yaşında ki kızları evlendirmek mi caiz

Din aptallığı da yasaklar.Allah akıl fikir versin.

0|0
    0|0
  • Hanefi mezhebinde kaplama diş yaptırdığınızda altına su girmeyecektir ojeli tırnaklarda böyledir

eğerki kaplama diş ile ya da oje suyu engelleyen tırnak ile abdest veya gusül alırsanız bu geçerli olmaz dişi yaptırmanın bir günahı falan yoktur abdestiniz olmaz

bunu için ya maliki ya şafi'ye göre niyet etmek...

yada dişi yaptırırken abdestli*bulunmak gerekir.

*bu bilgiyi kesin bilmiyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• :D ne kadar gereksiz varlıklarsınız insan sağlığına zarar verirse asıl günah olur diye biliyorum cahil cahil insanların lafına gelmeyin

0|0
    0|0
  • Günah değildir neden günah olsun? Kaplama yapılmadan evvel abdestli ya da en azından pis olmaması gerekir.

0|0
    0|0
  • her söylenene inanmayın kadın dişsiz mi dolaşsın yani

0|0
    0|0
    • Kadın değil adam

• yanlış anlamışım ne fark eder günah veya değilse kadın erkek aynı değil mi?

Yükleniyor...