Bu günlerde şeytanlarla karşılaşıyorum sanki..

Ciddiyim biraz delice gelebilri size ama öyle. Bir kaç gün öcne bir şeytan çagırıp gelecekten bilgi aldım bu gün o geldi aklıam ve az önce bir şeytanla chat yaptım sanırım emin degilim ama sende bir şeyler var diyicne kaçtı.. Korktum biraz ürküyorum bu konularda bilgisi olanlar aydınaltı nbeni help me.. :(

Güncellemeler:
Bu arada bilin diye söylüyom şeytanalr biel kıçımızı kesiyor haa şaka ypamıyorum bak sordugum şeytan anlatırken hep arkadan göürüyom yüzünü göremiyo mfalan diyordu.. Eheheh komikti o zmanalr ama şimdi korkunçlu baya :S
Yaa valla ciddiyim. İnanmıyorsunuz ama bu olabilcek bir şey şeytan çagırmak yeni deigl yllardır yapılıyor hüddam deniliyor buna hatta
amaan inanmazsaniz inanmayin ama seytiniz bol bol sekil degistirip karsiniza cikiyor sizinde zaten ben his edebiliyorum ve bir kehanet aldim falan. o kehanet tutarsa ben.. sanirim.. bilmiyorrum ama yalan soylemiyorum inanmazsaniz inanmayin seytaniniz bol ola hadee..

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• İmkansız böyle bir şey.

Eski zamanlarda 3 harflilerle anlaşma yapan sihirbaz tarzı insanlar vardı fakat.

Onlarla birlikte bu büyücülükde gitti.

Onlar ile konuşman bir nevi imkansız.

Uğraşma bile musallat olurlarsa bütün hayatın ölümden beter olur söyliyeyim.

0|0
    0|0
    • Nasıl imkansız bariz konuştu mben alla alla.. O degil ben konuşmayı dert eden biri deiglim böyle his etmem falan çok ürkütücüydü o an onun şeytan oldugunu anladıgımda kaçtı zaten sende bir gairpli kvar dedim gitti direk..

• senindemi basina geldi?

• imkansız değil panpalar biraz araştırın rusya dünyanın en büyük topraklarına sahip ve araştırma yapıyolar sesler analiz ediyorlar antlaşma yapıp savaş birliği oluşturmaya çalışsalarda pek gelişme var mıbilemem fakat insan eğer hissetmek istesin cinde çağırmasa varlığını hisseder

Erkekler Ne Diyor 21

• Özledim keratayı, selam söyle.

0|0
    0|0
  • kardeş şeytanın işi gücü yok seninlemi uğraşacak ihtimal veremem ama cindir o sana tarifde edeyim gözleri kırmızı siyah diken gibi tüyleri var bunlar cindir en sevdikleri yemek et ve pirinçdir kokuyla beslenirler sana musallat oluyorlarsa namei peygamberi üstünde taşı kıyamete kadar azap çekerler her evde cin vardır fakat sen dinindeysen senin cininde dinindedir sana karışmaz işine yardım eder çünkü sen olmassan ne barınacak ne yiyecek yemekleri olur fakat kötü bir cin ise gül kolonyası dökülen odada duramazlar kaçarlar özel bir sorun varsa arkadaş ekle sor

0|0
    0|0
  • Odanın kapı eşiğine ve pencerelere tuz dök.İyotsuz da olur.

Halının altına keçeli kalemle düzgün bir pentegram çiz.Ola ki yanına gelince oraya hapsolacaktır.

Ray Parker, Jr. - Ghostbusters şarkısının da şeytanları kaçırdığı söylenir.Her gün iki doz dinle.Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Şeytanla konuşman imkansız yahu. Kendi kendini korkutma.

0|1
    0|0
    • İslamda şeytan cin demektir aynı zamanda ve konuşamk mümkündür hatta kıyamet zman ısorguya çekilicektir her isnan dogar dogamz bir şeytanla dünyaya gelirmiş ayrıca

• nefis leziz demek bizde ama..

• Tamam öptüm.

• kutsal suya sarıl

0|0
    0|0
  • Gelecekten aldığın bilgi neydi?

0|1
    0|0
  • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

Besmele çek hacı

0|1
    0|0
  • Şeytan çağırıp gelecekten bilgi aldım diyorsun. Hmm. Şimdi sen oturda bu şirkten kurtulmak için tevbe et.

0|0
    0|0
  • Anacım sen iyi değilsin..

0|0
    0|0
  • içimdeki şeytanın ensesindeyim

0|0
    0|0
  • Neymiş ilk 6 ay anne sütü önemliymiş:)kafayı yersin uğraşma bu işlerle

0|1
    0|0
  • satanist misin nesin. :D sen normal değilsin. şeytanla kavga eden insanları duydum hatta arkadaşın abisiydi :D ama tuhaf..

0|0
    0|0
    • Hee olur çünkü şeytan cindir

• yapma onu araştırdım Başta peygamberimiz olmak üzere tüm nebilerin, velilerin ve kuranı kerimin şefaatından mahrumdurlar. diyorlar

• Neler söyledi şeytan sana gelecekle ilgili tüyo versene biraz

0|0
    0|0
    • Off hiç güzel eşyler degil yaa aşk meşk sordum paso zaten.. Kariyer bide oda parlak degil aşkta

• sende inandin bu sacmaliga? sen psikologa git psikologa seytn degil seninkisi cunku diyim.. benim kahinim ya seytandi ya da arkm.. ki arkm olmasi imkansiz oldugundan bunlari bilmeindeen seytan o seytaaan

• Destur de bre mel'un

• Şeytanında işi yok çetikli kızlarla chat yapacak mk..

0|0
    0|0
  • itikat ilim ve iman zayıflığı bu olsa gerek!

0|0
    0|0
  • :)) sabaha kadar güle bilirim bu söylediklerine, korku filmi izleme fazla

0|0
    0|0
  • Neye inanıyorsun

0|0
    0|0
  • Kafanı seveyim senin :D güzelmiş bayaa

0|0
    0|0
  • psikologa bir görunsen iyi olur

0|0
    0|0
  • Tanıdığım iyi bir psikolog var

0|0
    0|0
  • Of sen de yaptığım her şakaya inanıyorsun.

0|0
    0|0
    • Yav he gardaş hee ben senin gibi vatikan çizimi o bohemitimiydi enydi onun resmini koyup şeytan demiyorum ki travesti o bence zaten ama neysee bilemdigin konualr bunlar senin maneviyatın yok çünkü bir satanist asla şeytan çagıramaz..

• Şeytan diye birşey olsa çağırırdım.

Kızlar Ne Diyor 4

• Şeytan amcanın işi gücü yok insanlarla mı uğraşacak şahsen ben onun yerinde olsam selenadaki hades misali kötülük kasardım.

Saçma işler.

0|0
    0|0
    • Fini bilhgielrin çook zayıf şeytanların amacı kötülük ypamak degildir sadece..

• emin ol dini bilgilerim çok fazla parapsikoloji ile senelerdir uğraşıyorum ve şeytan çağırma olayını da biliyorum yalnızca bir şakaydı ama fazla uğraşmak iyi değil

• neler yasamissin panpis ):

0|0
    0|0
  • Dalga geçtiğin çok belli senin

0|0
    0|0
  • dünde saçma sapan soru sorankız..bence uyu sen dikkat çekmek için bu kadar da olmaz..

0|1
    0|0
    • Sanada her şey saçam geliyor ben böyle renkli veya saçam bir insanım napcan ? ciddiyim bu sorumdadaa aşırı derece hatta

Yükleniyor...