İstanbulda Sevgilimle Nerelere Gidebilirim?

Genellikle taksimde takılırız nargile cinema yemek falan şöle değişik biyerler öneriler varmı? :)

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• sinema ve yemek diyince aklıma burası geldi. Değişik ve romantik bir alternatif olabilir. Özellikle özel bir gün için ideal. Kız arkadaşının da hoşuna gideceğinden eminim. Doğru kişiyle gitmeyi hayal ettiğim bir yerdi hep, doğru kişiyi biraz geç buldum, bir ara ben de gidicem inşallah :D link

Macerasever bir çiftseniz bu da güzel bir alternatif olabilir. Yine şahsen gitmek istediğim yerler arasındadır link

Kadıköy düşünürsen, Karga bar veya Arka oda gece dışarı çıkma durumu varsa hoş alternatifler olabilir.

Değişik diyince aklıma bunlar geldi. Karar senin :)

1|1
    1|0
    • Çok teşekkür ederim 1. seçenek bize uzak alkolle falan aramız yok pek olan ortamlarada girmiyoruz yaklaşık 3 yıldır ağzıma sürmüyorum aklıma gelmesin şimdi :) 2. seçenekte gzl ama sende ışık var daha ziyade şöle hem gezilicek gzl yerler hemde hoş nargile kafe falan varsa daha gzl olur bzm için :)

• ay istiklal demişim cumhuriyet caddesi. birbirine girdi bu saatte :D istiklale benziyo derken istiklal yazmışım :D

• Ortaköy sahil de bir diğer seçenek. Her telden cafe ve restaurant var. Ayrıca yine sahil boyunda yürüyüş için uygun :)

Kızlar Ne Diyor 1

• bilmiyorum canım benim

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Türkçe kursuna git... cinema'yı "sinema" olarak düzeltmeni sağlar... Geleceğini garanti altına alırsın..

0|1
    1|0
Yükleniyor...