Ankara ve çevre illerdeki site üyelerimiz, bir hayır işine var mısınız?

hayırlı akşamlar değerli uye dostlarım . havalar yavas yavas guzel olmaya basladı herkes bır etkınlık peşinde . benımde kışdan bu yana kafamda bazı planlarım vardı . bunlardan bır tanesını yakın bır zamanda gerceklestırmek ıstıyorum inşallah . ankarada yasıyorum okuyorum bu yuzden etkınlıkde ankarada olacak etkinlık bır HAYVAN BARINAGINA ziyaret ama kuru kuru bır zıyaret degıl bu etkınlıgı bu sıteyı dusunerek yapmıyorum zaten böyle bır planım vardı ve unıversıtemde toplayabıldıgım kadar kısıyle yapmak nıyetındeydım ama burada kı potansıyelı görunce neden olmasın dıyorum 3 kısı katılsa bıle bırseydır . faalıyet sudur herkes 4 kılo kadar kedı köpek maması ve 3 kutu sut alıcak ulusda hayvan yemlerı satılıyor toplu alırsak muhakkak ındırım yapacaklardır ınancım o yönde katılan kısı 20 tl kadar bır parayı gözden cıkarmalı .bu etkınlıgı nısan ayı ıcerısınde yapmayı planlıyorum katılmak ısteyenlerın burada belırtmelerı yeterlıdır . zamanı geldıgınden 4 5 gun önce ben soruyu guncelleyıp sıze kesın tarıh vermeye calısacagım. katılacak kısıler ılla bulusuldugunda ben su uyeyım sen hangı uyesın gıbı bır sıkıntıya dusmesın ben kendı adıma söz verıyorum hangı uye ımıs sorgulamıcam sadece kızlar soruyordan geldıgını bılım yeter ısmınızı bıle vermek zorunda degılsınız zaten bu bır hayır ısı başka bır sey beklenmıyor en azından yorumlarımı okuyanlar cıddıyetımı az çok bılıyorlardır . bu arada hayvanlar bızlere Allahın bır emanetıdır agızları var dıllerı yoktur bız vermedıgımız muddetce kendılerının yemek bulma sansları çok dusuktur hele hele ankara gıbı gelısmıs ve gelısmeye devam eden bır sehırde hayvanların alanı gıt gıde azalıyor burada bız gönullulerın yardımlarıyla onları koruyup allahın emanetlerıne sahıp cıkabılırız . yaptıgımız hıc bır hayır karsılıksız kalmaz unutmayın. bu projemden baska mayıs aylarında bır huzur evı zıyaretı planım var oraya gıdecek bır kadrom var zaten ama zamanı gelınce ısteyen uyeler olabılır dıyerekden onun ıcınde bır duyuru yapacagım ama yakın zamandakı aktıvıde şu an paylastıgımdır ;)

katılmak ısteyen yada katılmak ıstemeyen tum arkadaslara tesekkur ederım bu kadar uzun bır yazıyı okuyabıldıgınız ıcınde hepınıze bır artı şart oldu artık ;)

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Düşünce güzel ama net ortamında bir çekince yaratıyor

0|1
    0|0
    • evet kesınlıkle fark ettım cevaplama sayısından burada sadece soru soracakmıssın

Kızlar Ne Diyor 2

• ne güzel düşünmüşsün.aslında eş zamanlı olarak ben de samsundaki barınağa düşünebilirim böyle bir şey.

0|1
    0|0
    • buradan kımse gelmese bıle ben okuldan topladıklarımla gıdecegım zamanı söylerım 1 hafta evelden sende ınsallah samsundakı guzel ve yanlız hayvanları mutlu edersın ;)

• :) iyi bakalım.

• bence bu soruyu günün sorusu yap,daha çok kişiye ulaşır talebin.

• Güzel bir düşünce, ama lütfen yanlış anlama net ortamı olduğu için bu tür organizasyonlara inanmak biraz güç olabiliyor, eğer niyet ciddiyse ben varım..

0|1
    0|0
    • bu konuda kesınlıkle haklısın ama benım okuldan kız erkek 10 kısı zaten gelır yaklasık 50 kılo mama ama buradan 3 5 kısı daha gelse eder 70 kılo mama bu daha guzedır. hem benım arabam falanda yok hersey toplum ıcınde yapılacak ego otobuslerıne bınecegız kartı basıp gıdecegız :) zaten yanımda kız arkadasımda olacak .ama net ortamı oldugu ıcın dedıgınde haklısın . senın varım dedıgını kabul edıyorum tesekkur ederım ;)))

Erkekler Ne Diyor 3

• böyle bişey düşündüğün için seni tebrik ediyorum. İnsanları bu kampanyaya çekmek için ilgi çekici ve vurucu sloganlar bulabilirsin. bu durum işini kolaylaştırır. Ben veterinerde çalıştığım için gerekli yardımı yapmakta bulunmaktayım :)

0|1
    0|0
  • söz vermeyim ama katılmayı isterim :)

0|1
    0|0
    • ;) ogun yaklastıgında senı ıkna etmek ıcın elımden gelenı yapmaya calısacagım tesekkur ederım

• kardes bende tam tarıh verememe nedenım vızelerden dolayı ama bulucam bır orta yol inş. vızelerınde basarılar dılerım

• saol bende başarılar dilerim. :)

• Not:Gazozsuz organizasyon:))

0|1
    0|0
    • tamam sen yeterkı gel yıyecek ıcecek yasak herkes yanında bıber gazı getırebılir olası bır yanlıs anlasılmada kutuyu bıtırene kadar sıkın :)))

Yükleniyor...