Babanızın verdiği öğütler nelerdir?

Babam bana demişti ki:

Ben ve annen bugün varız yarın yokuz. Başarını koru ve kendi ayakların üstünde dur. Ben ve annen senin için çalışıyoruz çabalıyoruz. Sen olmasan ben emekli olur giderim annende öyle. Bize yeter emekli maaşı. Biyolojik olarak bizim çocuğumuz olsaydın senin bu kadar dediğini yapmazdık ve üzerine bu kadar düşmezdik. Ben hayatta olduğum sürece senin sırtın yere gelmez kızım bunu sakın unutma. Daha diyeceklerim de var fakat yaşın küçük henüz.

Bu sözler hayat felsefem olmuştur :)

Sizinde varmıdır böyle?

Güncellemeler:
Seviyesiz insanlar yorum yapmazlarsa sevinirim. Olayı tam anlamıyla bilmeden burada gelip salak saçma konşup 10.30 da benim sinirimi bozmasınlar.

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• bilmem aklım da değil şu an öğüt vermeyeli çok olmuş .

en son dedği şey su kelepçesini takamazsın yapamazsın kendini zorluyo zorluyo çekil şurdan dedik oturtum çıktım takdınmı diyo .. taktık ki çıktık :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• genellde ebeneynlerin temennisi bu ve buna benzer olur babam bana sen okuyacam de ceketimi satar okuturum ,ama ben okuyacaktımda babam okutmadı deme sakın dedi...

1|0
    0|0
  • Sanırım üvey baban kendi ile çelişmiş

''Ben ve annen bugün varız yarın yokuz. Başarını koru ve kendi ayakların üstünde dur. ''

''Ben hayatta olduğum sürece senin sırtın yere gelmez kızım bunu sakın unutma''

0|0
    0|0
    • Üvey değil öz. Üvey dersen senin azına fırın küreğiyle vururum. 2 günlükken almışlar beni.

Sorum bu değil ayrıca. Asla çelişmedi babam. Okuduğunu anlama sorunmu var sende anlıyamıyorum.

• yalan söylememek felan bunları söyledi bir kadını kullanırsan hakkımı helal etmem dedi o gun bugun aklımda kalan bu oldu

0|0
    0|0
  • temizlersen bag olur , temizlemesen dag olur

0|0
    0|0
  • Oku halimi görüyorsun :)

0|0
    0|0
  • vardır herhalde :)

aklıma gelmedı ama :)

0|0
    0|0
  • şimdi yaşınız kaç acaba :)

0|0
    0|0
    • 19

• :D Ahaha hayla gülüyorum akıl verme para vere ailemin durumu iyi onun için demediler hiç :D

• bizimde iyi sayılır. babamla ayarı kaçırıyorz bazen asker arkadaşı gibiyiz. ben onu kızdırırsam o da beni kızdırmak için böyle şeyler yapıyor :D

• baba nasihatları işte

0|0
    0|0
  • senin dediklerinde var içinde onun harcininde 5 dakikada besiktas der babam tam eski holiganlardan zaten :D

0|0
    0|0
  • karşındakini nasıl istiyorsan oglum sende öyle olmalısın ;)

0|0
    0|0
  • güzel de evlen artık demiş adam üsütü kapalı :) hehehehhe

vakit gelmiş

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Akşamdan sonra dışarıya çıkma, arkadaşını iyi seç, sakız çiğneme, paranı har vurup harman savurma tutucu ol, israftan kaçın. Daha uzar gider bu liste..

1|0
    0|0
  • İşle ilgili sorunlarımdan şikayet ettiğimde hep söylediğidir: "Karşına mutlaka problemler çıkacaktır; önemli olan senin o problemleri fırsata dönüştürebilmendir. Sorunlarını nasıl kendi lehine fırsata dönüştürebileceğini düşün" O yüzden bir sıkıntı yaşadığımda kendi lehime çevirmek için neler yapabilirim onu düşünürüm.

0|0
    0|0
  • oku adam ol, at silah avrat demisligi vardir kendisinin, daha cok ogutleri varda aklima gelmiyor

0|0
    0|0
  • Ne yaparsan kendine yaparsin bizimde gozumuz arkada kalmaz der hep.

0|0
    0|0
  • Keşke babam yanimda olsada saatlerce öğütler verse

0|0
    0|0
Yükleniyor...