Burdaki erkekler çok çirkin değil mi ?

Bakınıyorum kimseyi gözüme kestiremedim herkes bir çirkin .bazıları resmi yok ama çekici yahu onlarda resim yok ondan kaybediyor .ne yapıcaz çirkinler klübü gibi teh

Güncellemeler:
Çirkin arkadaşlardan bazıları sempatik en azından diğer arkadaşlara kolay gelsin diyoruz kendinde iyi bakın ks nin çirkinleri (aynada)

0|0
1553

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 52

• En çirkinleri de benim :)

1|3
    0|0
  • burdan gozune kestırecegıne gore asıl senın gıderın yok bence,genellleme yapmasan iyi olurdu hakettin..

1|1
    0|0
  • yüzümüz,fiziğimiz bizim secimimiz değildi.ama kişilik sizin elinizde olan bişibenm düşünceme görede bütün kızların ruhu o.pu olmuş.seni küçük fahişe :D

0|2
    1|0
  • Hiç alınmıyorum :D

1|0
    0|0
  • senin yakışıklı kelimesinden ne anladığına göre değişir. çok yakışıklı bir sevgilin olduğunda da bekleme sanık olmasını . önemli olan i güzelliktir palavrasını atayacağım ama şöyle de bir şey var ne kadar yakışıklı olursa olsun seni duygusal veya cinsel belkide her iki türlüde tatmin ettiremiyorsa onunla olmaya devam edeceğini sanmıyorum

1|0
    0|0
  • Çirkinimiyim degilmiyim buna anca benden hariç her kez cevap verebilir . Kimse yoğurdum ekşi demez:)))

1|0
    0|0
  • "ı must go" yani "giderim var"ehü ehü...:P

1|0
    1|1
  • Ne yapalım siteye üye olurken adonisiz çirkin erkekler üye olabiliyor diye duydum geldim

2|0
    0|0
  • Pardonnnnn biseymi dediniz? :)

1|0
    0|0
  • sen beni görmemişsin ben bir sanat eseriyim çünkü sanat benim kanımda var...yani bu dediğin tüm kavramların ötesindeyim ...

0|0
    1|2
    • sanata saygınız olsun bari anlamıyosunuz bide - lemisler :S

• Bu tavra uyuz oluyorum takındığınız bu tavra hiç bir şey olmamış gibi davranan bu gözler beni hasta ediyor sanatımı inkar ediyormus gibi bakan bu gözler bağışlanamaz sanatıma azıcık olsun saygı göstermeyen bu gözler sanatımı görmezden gelen bu gözler bağışlanamaz...

• omg bu nedemek biliyormusun sanatan anlamadığın gibi yoldapicasonun yaptığı bir tabloyu görüp hakındahiç bir fikri olmadan yırtmaya benzer Sanat benim kanımda var dolayısıyla bu beni sanat eseri yapar çünkü eserlerim benim kanımdan ...

• Deme öyle üstüme alınırım =/

0|2
    0|2
  • Demek ki senin gözlerinde problem var, gözlerinde problem yoksa hislerinde var, hislerinde problem yoksa kalbinde var, kalbinde problem yoksa beyninde var bayan.

0|1
    0|0
  • böyle g.. böyle y...

0|0
    1|0
  • siz ne bakmıştınız?

1|0
    0|0
  • buraya karı kız kesmeye gelmiyozki öyle olsa düzgün bir nick bulup hd bir foto koyarım bulurum birilerini ama ben sempatik olmayı seçiyorum ya da korkutucu bilemedim

0|0
    0|0
  • baş da da ben :(

0|1
    0|0
  • aynen güzel soru bende hiç bulamadım ne tesadüf :))

1|0
    0|1
  • Hahaha son zamanlardaki en güzel soru :))

Gözüne kestirdiğini ne yapacan iğfal edip atacakmısın :P

1|0
    0|0
    • bakıcaz da .burdakilere bilemiyorum

• Sonra bakıcam soz

• Tamam sözünü unutma bak bakalım giderim var mı:D

• kendi kendini kral eder gibi kendi kendini güzel de ilan edersin bu zihniyetle

1|1
    0|0
  • Bi resim koysaydında insanlarında senin tipin üzerinden yorum yapacak 2 cift lafı olsaydi..

1|3
    0|0
    • yorum isteyen kim

ama sende çirkinsin belli

• çok alındın bence sitenin en çirkinleri arasındasın

• Ya neden alinayımki takıntılı biri degilim fotografta koyuyorum siteye her türlü ben..

İyi ya da kötü yüzeysele takıntı yapacak biri degilim..

İnsanlar adına genel konusuyorum ben kendim icin yorum yapmam zaten bu konularda..

• Erkekler Devam
    32

Kızlar Ne Diyor 15

• Bunu bu sekilde buraya yazman normal degil.

Begenmek zorunda degilsin kimseyi, ama cirkin olarak hitap etmende gerekmiyo.

Sen kim oluyon, allahin yaratigi insana cirkin diyon?

Bunu söyleyerek kendini nekadar cirkin duruma düsürdügünü bir düsün bence..

6|11
    1|0
  • hayır efenim tek çirkin varsa o da sensin. :))))))

1|6
    1|0
  • Cunkiiiiii tum yakisiklilar benim listemde ;)))))))))))))9999

3|5
    0|0
  • Hepsini kardes diye sevcen ya da kardes diye nefret etcen. Ne fark eder milletin fotosu

2|2
    0|0
  • Supernatural tadında erkek avcısı

2|2
    1|0
  • arama nette yakiskli zor bulursun

twoo bazen yakiskli oluyor

kalbimde com bak bide

resimli yerlere gir

1|1
    0|0
  • Yakışıklıysa vercen mi

1|3
    1|0
  • yazık etttin kendine:)

1|1
    0|0
  • çok iddialı soru

1|2
    0|0
  • Acikcasi haklisin bir kac tane yakisikli gordum.. Ama onlarda hava atiyorlar

Kizlar ama guzel

1|1
    0|1
  • Kızlar da pek güzel sayılmaz. Zaten güzelin, yakışıklının burada işi ne.

*Var tabii istisnalar ^^

1|1
    0|0
  • şimdi küfürler gelir :(

1|1
    0|4
  • Bi git işine sen allasen

1|0
    1|0
  • Erkeklere çirkin derken aynaya bakmak gerek önce

Seni de görmek isterdik.

0|2
    1|0
  • İlgi alanımın dışında.

Yazdıklarını, çizdiklerini okur geçerim. Bakmadım yani.

2|3
    0|0
Yükleniyor...