Burdaki erkekler çok çirkin değil mi ?

Bakınıyorum kimseyi gözüme kestiremedim herkes bir çirkin .bazıları resmi yok ama çekici yahu onlarda resim yok ondan kaybediyor .ne yapıcaz çirkinler klübü gibi teh

Güncellemeler:
Çirkin arkadaşlardan bazıları sempatik en azından diğer arkadaşlara kolay gelsin diyoruz kendinde iyi bakın ks nin çirkinleri (aynada)

0|0
15|53

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 52

• burdan gozune kestırecegıne gore asıl senın gıderın yok bence,genellleme yapmasan iyi olurdu hakettin..

1|1
    0|0
  • En çirkinleri de benim :)

1|3
    0|0
  • Hiç alınmıyorum :D

1|0
    0|0
  • yüzümüz,fiziğimiz bizim secimimiz değildi.ama kişilik sizin elinizde olan bişibenm düşünceme görede bütün kızların ruhu o.pu olmuş.seni küçük fahişe :D

0|2
    1|0
  • senin yakışıklı kelimesinden ne anladığına göre değişir. çok yakışıklı bir sevgilin olduğunda da bekleme sanık olmasını . önemli olan i güzelliktir palavrasını atayacağım ama şöyle de bir şey var ne kadar yakışıklı olursa olsun seni duygusal veya cinsel belkide her iki türlüde tatmin ettiremiyorsa onunla olmaya devam edeceğini sanmıyorum

1|0
    0|0
  • Çirkinimiyim degilmiyim buna anca benden hariç her kez cevap verebilir . Kimse yoğurdum ekşi demez:)))

1|0
    0|0
  • "ı must go" yani "giderim var"ehü ehü...:P

1|0
    1|1
  • Pardonnnnn biseymi dediniz? :)

1|0
    0|0
  • Ne yapalım siteye üye olurken adonisiz çirkin erkekler üye olabiliyor diye duydum geldim

2|0
    0|0
  • böyle g.. böyle y...

0|0
    1|0
  • Demek ki senin gözlerinde problem var, gözlerinde problem yoksa hislerinde var, hislerinde problem yoksa kalbinde var, kalbinde problem yoksa beyninde var bayan.

0|1
    0|0
  • sen beni görmemişsin ben bir sanat eseriyim çünkü sanat benim kanımda var...yani bu dediğin tüm kavramların ötesindeyim ...

0|0
    1|2
    • sanata saygınız olsun bari anlamıyosunuz bide - lemisler :S

• Bu tavra uyuz oluyorum takındığınız bu tavra hiç bir şey olmamış gibi davranan bu gözler beni hasta ediyor sanatımı inkar ediyormus gibi bakan bu gözler bağışlanamaz sanatıma azıcık olsun saygı göstermeyen bu gözler sanatımı görmezden gelen bu gözler bağışlanamaz...

• omg bu nedemek biliyormusun sanatan anlamadığın gibi yoldapicasonun yaptığı bir tabloyu görüp hakındahiç bir fikri olmadan yırtmaya benzer Sanat benim kanımda var dolayısıyla bu beni sanat eseri yapar çünkü eserlerim benim kanımdan ...

• siz ne bakmıştınız?

1|0
    0|0
  • Deme öyle üstüme alınırım =/

0|2
    0|2
  • baş da da ben :(

0|1
    0|0
  • Hahaha son zamanlardaki en güzel soru :))

Gözüne kestirdiğini ne yapacan iğfal edip atacakmısın :P

1|0
    0|0
    • bakıcaz da .burdakilere bilemiyorum

• Sonra bakıcam soz

• Tamam sözünü unutma bak bakalım giderim var mı:D

• aynen güzel soru bende hiç bulamadım ne tesadüf :))

1|0
    0|1
  • Bi resim koysaydında insanlarında senin tipin üzerinden yorum yapacak 2 cift lafı olsaydi..

1|3
    0|0
    • yorum isteyen kim

ama sende çirkinsin belli

• çok alındın bence sitenin en çirkinleri arasındasın

• Ya neden alinayımki takıntılı biri degilim fotografta koyuyorum siteye her türlü ben..

İyi ya da kötü yüzeysele takıntı yapacak biri degilim..

İnsanlar adına genel konusuyorum ben kendim icin yorum yapmam zaten bu konularda..

• buraya karı kız kesmeye gelmiyozki öyle olsa düzgün bir nick bulup hd bir foto koyarım bulurum birilerini ama ben sempatik olmayı seçiyorum ya da korkutucu bilemedim

0|0
    0|0
  • kendi kendini kral eder gibi kendi kendini güzel de ilan edersin bu zihniyetle

1|1
    0|0
  • Beynin ölmüş bence senin .s

0|0
    1|0
  • o zaman sende baska siteleri gez ;)))

1|0
    0|0
  • Evet farkettim öyleyiz ^^

0|0
    0|0
  • Göreceli kavram herkese göre farklıdır.

Senin profindeki de çirkin .

Sanırım kendinden çirkin profil fotona da koyuyorsun?

Eleştiri yapmadan önce kendimizi de eleştiriye açık olsak ? ...

0|0
    0|0
    • ben güzelim sorun yok

• Sende çirkinsin

• Seni istemediğime göre bu ifaden senin gerceğin olarak kalır ... ( sanal bile olsa görmemiş olsam bile )

• Aşkolsun benim profil resmimin neyi var :d

0|0
    0|0
    • Bu sual nerdeyse sitede bulunan bir cok erkege ait fkt bir tek sen ve bir kac erkek uye haric.Senin o resmin var ya cok tatli :D

Not:Soruyu soran bacim, sen simdi yorumu göruceksin birak söyliyim niye öyle söyluyorsun ya ben burada iki erkek uye gördüm tabii isim olmaz ama sordugu sorulardan cok resimleri dikkatimi cekti "ne kadar karizmatik"dedim.yani kendi resimlerine benziyordu.modern karizmatik erkekler.sen hic mi görmedin sitede?

• senin amacın başka buradakiler senin gibi avlamak ya da avlanmak icin degiller benim gibi eglencesine takılanlarda var dısarda istedigini secebilirsin iki işve ye hemen damlarlar yanlış yerdesin güzelim.

0|0
    0|0
  • bende mi bende mi

0|0
    0|0
  • Resim koysak senin gibi beyefendi avcilari zipkayacak diye korkuyoruz :D

0|0
    0|0
    • he he tabi tabi

• Aslinda araba falan koymak tarzim degil, kendi resmimi koyarim ama bu sitede koymuyorum. Taniyan falan cikar, bu siteye takildigim duyulmasin. ;)

Ha yakisikli oldugumu da iddia etmiyorum, ama kafama taktigimi koluma takacak cazibeye sahibim. Hadi iyi geceler. =)

• güzel itiraf

• görmeden nerden anladın çirkin olduğumu. vay arkadaş buradan da mı belli oluyor.

0|0
    0|0
  • kendınızı guzel zannedıyorsunuz herhalde :=)

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 15

Yükleniyor...