Kitap okumak neden önemlidir ?

kitap okumak neden önemlidir ?

vereceginiz cevap biraz aydınlatıcı olursa sevinirim?

yani neden okumalıyız?

peki siz söylediğinize ne kadar inanıyorsunuz gercekten ?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• toplumsallaşmak için delirmeliyiz

uysalca delirmek içinse okumalıyız

uslu durmazsak canavarlar bizi ham yapar

yaaa.. öyle işte.. neler neler..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bilmiyorum herkes ben gibi mi...Ben kitap okurken o kitabın içine giriyorum Farklı bir dünyaya açılan kapı benim için...Kitap okumayı seven biri olarak bir keresinde bir kitap aldım roman türü. Kitaptki karakter içki masalarında kadeh tokuşturan biri...Kitapta ilerleyemiyorum içine giremiyorum. Çünkü bana göre içki tiksindirici bir şeydi...Konusunu merak ettiğim halde kitabı okumayı bıraktım...

İşte kitap böyle bir dünya. Ufku açıyor öğreniyorsunuz içine giriyorsunuz ve bir zaman sonra belkide sizde öğretiyorsunuz...

1|0
    0|0
  • Güzel ve kişiye özel çünkü...

0|0
    0|0
  • Bir kitabı okuyunca yeni bir insanı tanımış gibi hissedilir çoğu zaman en azından benim için öyle candır kitap,)

0|0
    0|0
  • Kelime dağarcığını geliştirir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hayat ve yaşadıklarına bir çok biçimde veya farklı algılarda fikirler sunup bakış ufkunu genişletir. Biçim, kavrayış ve bir çok bağlantılı noktaları hayatın akışında yakalayıp yorumlama yeteneği sunar.

Kimi zaman hayatımızda yaşanmışlıkları farklı bir anlam yükleyerek düşündürür.. saymakla bitmez.. bunun yanında felsefi açıdan bağlantılarınıda keşfettin mi , ufak bir düşünür olursun şahsımca.. Tabi bu sonsuza kadar öğrenme sürecinide bağdaştırdığında , her gün yeni bir sen olursun..

Karanlığa ışık tutun..

0|0
    0|2
  • 1 - ) Kelime Hazınen gelişir

2 - ) Konuşurken söyledigin kelimeleri anlarsın daha mantıklı konusmaya başlarsın.

3 - ) Kpss,ygs,lys gibi sınavlarda Paragraf sorularında başarılı olursun vs. vs. :)

0|0
    0|0
  • İsine yarayan yönu cok anlama kapasiteni arttiyor sinavlarda turkce paragraf sorularini daha hizli cozmeni sagliyor

0|0
    0|0
  • Okumanı geliştirmek için okuyorsan pek bir şey için okumuyorsundur.

Bilgi sahibi olmak için okumalıyız. Mantıklı düşünmek için okumalıyız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...