İş mülakatlarında nelere dikkat ediliyor?

İyi akşamlar.

Mayısta mezun olacağım.Hemen işe girmek istiyorum.Halamın oğlu herşeye dikkat ediliyor ama giyimin saçın en önemlisi dedi.Doğru mu?

Güncellemeler:
Hepinize teşekkür ediyorum.İyi geceler.

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Yüksek yerlerde, çok uluslu firmalarda çalışan arkadaşlarımın hepsi sakın erkeksi ya da feminen giyinme ve saçını kısa kestirme çok dikkat ediliyor demişlerdi bir zamanlar. Bi denetim firmasına insan kaynakları müdürü olan arkadaşım da "asi" görünüm istenmez demişti. Fakat bu dediklerim çok yüksek yerler, creme de la creme :)

1|1
    0|0
    • Halamın oğlu çok iyi bir yerde çalışıyor.O da böyle dedi.Benim hedefim uluslararası şirketler Unilever gibi.

• Dövmelerim boynumda değil.Saçımı değiştirmek istiyorum, sence nasıl yapabilirim.Siyah belime geliyor.Rengini mi değiştirsem,nasıl kestirebilirim?

• bilmem ki.. dediğim gibi çok uç şeyler yapma eğer iş daha önemliyse en fazla kulak hizanda bir model olabilir gibimsi :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Eğer bir işe giriyorsan ve nezih bir ortamda isen çok doğru söylemiş ama bir bulaşıkhane de isen bunların bir önemi yok çalışacağın işe gireceğin ortamlara göre değişkenlik gösterir

0|0
    0|0
  • Konuşman çok önemli. Akıcı net anlaşılabilir konuşmak

0|0
    0|0
  • sen mulakata gittiginde karsındakinden beklediğinin hemen hemen aynısı

0|0
    0|0
  • Mülakatta karşındaki kişi kalemi elinde takla attırırsa sakın kaleme bakma.

0|0
    0|0
  • ne istediğini bilerek git yeter

gizli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...