Bir erkeğin bu davranıştaki amacı nedir?

arkadaşlar eskiden bir erkek dostum vardı..Birbirimizi çok severdik. Çok değişik bir dostluktu yani hani derler ya" dosttan ileriyiz ama sevgili de değiliz." diye aynen öyleydik. Tutkudan ibaretmişim meğer onun için. Beni artık umuramıyor küseli 6 ay oldu. Hergün görüyoruz birbirimizi.. Geçenler de o böyle arkamdayken arkadaşlarıma muhabbet içinde "hasretinle yandı gönlüm" şarkıısını söyledim bir baktım o da "sen gülnce güller açar gülpembe" diye şarkı söyledi. Şok oldum. Amacını anlamadım. Sonra bir bakıyorum yanımdan geçerken, yakındayken şarkı homurdanıyor bunun amacı ne?

Güncellemeler:
sevgilisi için terk etmişti beni

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuk sana aşık ama seni sevdiği halde dost olmak zoruna gidiyor

1|0
    0|0
    • biz onla dosttuk ben ona itiraf ettim ilk önce kafası karıştı napsa bilemedi. Ertesi gün dost olmak istediğini söyledi. Ondan sonraki günlerde bana hiç o gözle bakmadığını söyledi ama hareketleriyle çelişiyordu (23 martta oldu bu olaylar) sonra başka kızla çıktı, kız onu sevdiğimi biliyordu görüşmemizi istemedi. Şimdi çocukla iki yabancıyız. Suratıma bile bakmıyo ama soruda bahsettiğim olaylar oldu..

Erkekler Ne Diyor 5

• Amaç, hedef, odak arama...

O an bir etki yapmışsın, o da buna bu şekilde tepki vermiş... Bu süreğen şekilde devam eder.

cut.

1|0
    0|0
  • Yay burcu mu. Hayır sevgili değiliz diyorsun birbirinize şarkı söylüyorsunuz.

1|0
    0|0
  • erkeklerin yüzde 90 ında olan cinsellik hastalığı anladın umarım başka bişey değil emin ol bence uzak ol ondan herşey yapablr ne yapacagı bellı olma z

0|0
    1|0
  • Sprite acı gerçekler yazın o video kanalına anlayacaksınız.

0|0
    1|0
  • Yeniden konuşmayı dene belki o da senin küstugunu düşünüyordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...