İstediğin rüyayı gösteren gözlük...

Sleepwithreeme.com sitesinden uyurken takmam durumunda istediğim rüyayı görebileceğim idda edilen bir gözlük satın aldım ..

sizde istediğiniz rüyayı görebilecek olsanız hangi rüyaları görmek isterdiniz :P:P:P

1|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Kullanedenmi bari :p

0|1
    0|0
    • " Kullanedenmi bari " ya bunun türkçe meali ne acaba yardım edermisin bana :D

• Bir soruya yorum olarak yaz bak kendisi düzeltiyo o anlamadgn kelimeyi ;)

• evet çok hoş :) bende tanışmalıyız çok ortak noktamız var

Kızlar Ne Diyor 5

• Neden böyle gereksiz şeyler yaparlar anlamam.

İstediğim rüyayı görmenin bana ne faydası var :/

0|0
    0|0
    • bu yorumu yazdıktan sonra sana neyin bir faydası olduğunu düşünebilirim ki :D mutluluk hormonunun salgılanmasına bile yardımcı olabilir istediğin rüyayı görmek ...

• Farklı bir ülkeyi gezdigim bir rüya görmek isterdim deneyince sonucu yazar misin :)

0|1
    0|0
    • tamam Mart tan önce gelmez sanırım ama yazıcam gelince :)

• zombili film seyrettiğimde rüyamda zombilerin bizim eve saldırmayacağının garantisini verebilen gözlük var mı?

0|0
    0|1
    • uyumadan ne düşünür ve odaklanırsan onu görürsün .. zombi filmi izleme eğer rahatsız oluyosan ;) nasıl bir insan korkmaktan keyif alır ki :D

• filmde bizim eve saldırmıyorlar ya:(((

• çünki filmde sizin ev yok ki :D olsa acımazlar orayı da yerle bir ederler :) gelir seni ısırırlar sonra :P

• şu ışık veren lucid dream gözlüğünü diyosun sanırım. ben eğer beceremezsem alcam.

0|0
    0|0
    • neyi beceremezsen alacaksın :)

• görmek istediğin rüyayı anlat :)

• görmek istediğim yok daha düşünmedim macera fantastik falan olur işte

• Denedin mi sonucu ne oldu :)

0|0
    0|0
    • daha gelmedi ki :) yurt dışından gelmesi baya zaman alıcak sanırım

• sonuçlarını boraya yaz :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Aksiyon dolu bir rüya olmalı savaş falan,ama zaten öyle rüyalar görüyorum ve müdahale edebiliyorum

0|0
    0|0
  • istediğin her ruyayı nasıl gösteriyor?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ki kanka uyumadan görmek istediğine konsantre oluyomuşsun ve rüya sırasında rüyanı kontrol edebiliyormuşsun

• normal bildigin gibi bir gözlukmu farklımı yani yatarken rahatsız etmemesi acısında

kaca aldın ki?

• 95 dolar biraz pahalı ama değecek sanırım ... bir gece paris hiltonu misafir edicem bir gece kate hudson felan sırayla :) marttan önce gelmez web sitesinin linkini vermiştim soruda gir bak istersen

• çalışıyo mu yanı? o.0

0|0
    0|0
Yükleniyor...