Laptop alıcam ama hiç bir fikrim yok

ne önerirsiniz bu fiyatlar neye göre değişiyo? teknolojiden pek anlamıyorum :)

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• anlıyacağın şekilde diyim. hızına programları rahat çalıştırmasına oyunları kaldırmasına falan. buna göre fiyatı artar.

ne için leptop alacağınada bağlı. oyun içinmi. rahat taşınabilir hafif olsunmu. orta büyüklükte taşıyacağım şekilde çok yanımda taşımam zatenmi ? nedir

0|0
    0|0
    • orta ekran diyelim internet ve oyun başka bir amacım yok :)

• mesela son the sims oyunlarını alıcam laptop alınca her bilgisyr kaldıramaz mı 1500-2500 arası fiyatlarda olsa iyi olur

• rahat kaldırır. bilgisayarı zorlamaz.

Erkekler Ne Diyor 10

• Özelliklerine göre değişiyor :) İşlemci ram vs. yani hızı kapasitesi etkiliyor fiyat aralıklarını.. Lenovo öneririm,pek anlamıyorsan elektronik mağazalardan satış elemanlarından fikir al sonuçta o kişilerin işi bu

0|0
    0|0
  • Ne için alacaksan sana yardımcı olurum.Oyun bilgisayarı,eğlence,internete girmeye vs. ne için istiyorsun?

Peace ^^ sister.

0|0
    0|0
    • internet ve oyun için.. ama hafif bir şeyde olsun istiyorm orta ekranlı bişey

• 4 gb ram'li,1 gb ekran kartı harici , 1 gb dahili olan bir laptop biliyorum.Ama samsung'un.Bunu söylememin nedeni arkadaşım da aldı ve gayet memnun..i3 , hdd alanı da gayet iyi bence.samsung 3 serisinden 3 ünden biri > np300e4/np300e5/np300e7

Peace ^^ sister.

• Abla sadece internete girmek, mesajlaşmak için kullanacaksan bir makineye servet yatırmana gerek yok. 1000-1200 liralık bir laptop işini görür.

0|0
    0|0
  • Laptopu kız gibi düşün.

İşlemcisi kızın dudağı olsun

Harddisk kızın hafızası olsun

Ekran kartı kızın göz rengi olsun

Benim laptop kezban o ayrı konu

0|0
    0|0
  • arkadaşım önce şunu unutma markaya bakarak alma neden böyle dedim marka sadece lcd monıtör ses hoparlör ve kasadan ibaret, bugun casper olsun samsung olsun asus toshıba hepsi işlemciyi intel i5 i7 ağırlıklı zaten ekran kartı için iki tane marka var nvdia veya ati bunlar standart zaten her markanın kullandıgı parçalar dikkat et 1500 tllik bir bilgisayara 3000 verme derim ustunde ki bir marka yuzunden

0|0
    0|0
  • Oyun için falan istiyorsan laptop alma..

0|1
    0|0
  • oyun oynayacağım diyorsan 1500 başlar normal gündelik işlerimi görsün diyorsan 1000 tlye bile bulursun...

0|0
    0|0
  • bimeks türü mağazalara git orada satış elemanları dışında almaya gelen insanlarla iletişim kurup fikir al

0|0
    0|0
  • fiyat aralıgın ne ve ne için alacagın önemli

0|0
    0|0
  • sen beğen bunu alayımmı diye mesaj at ben sana al ya da alma derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Rami 4 gb ya da biraz daha yuksek ekran kartı 1-2 gb i5-17 işlemci 500 gb falan harddiski olan bir pc gayet rahat işini görür bence

0|0
    0|0
  • Macbook pro al bence, uzun vadeli kullanmayi dusunuyorsan. Cokta cici tipi var.

0|0
    0|0
  • macbook pro

0|0
    0|0
Yükleniyor...