Sevdiğim kız en deli en içinde en fena en psikopatça yazılan rep müzikler dinliyor neden olabilir..!

sevdiğim bir kız var 18 yaşında gerçi bende 28 ama anlayamadığım birşey var..hep facesinde olsun, normal youtubede olsun en psikopatça rep şarkı neredeyse bulup seçip dinliyor..neden olabilir..arkadaşlarıda o doğrultuda olduğu içinmi..gençler hep öyle sevdiği içinmi..neden..!görüntüsünde zerre kdr kötülük yok..!

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• tam tarifine uyan bir oda arkadaşım vardı dıştan hanım hanım görünen ama saçma sapan almanca rapler falan dinleyen bir tarz. tek cevabı ergen olmaları. iç dünyaları çok yoğun karmaşık çelişkili... bastırmaya çalışıyolar sadece.

0|0
    0|0
    • kız çok masum ve duygusal..fazla konuşmuyor çoook sakin ama kızdımı tam kızan bir tip ama genelinde hayvanları çocukları çok seven..yani konuşsan melek gibi (azcıkta içten içe domuzlukta yok değil :)) ) ama hep arabesk, rep dinliyor birde kızlar bu kdr otomobillere nasıl ilgi duyarlar face sayfasında dünya kdr modifiyeli şahin ve moto sayfasına üye..ama bak dediğim gibi ççoook iyi bir o kdrda güzel..

• yanlış anlama dostum ama kız tam özenti tiplerden ozaman. onun büyüyüp olgunlaşması çok fazla zaman alır ve seni yorar. kendini olduğundan farklı göstermeye çalışıyo bilinçaltında muhtemelen ya da kendini ispatlamaya çalışıyo. aranızda çok fazla yaş farkı ver yıpranan sen olursun...

• ikimizde başak burcuyuz..başağın uyumu başakla iyiymiş..ben burçlara inanırım..eğer son olarak burca bakmasaydım ya da burç uyumu yakalayamasaydım neyse..!

Kızlar Ne Diyor 3

• ergen 20 ye bir gelsin oda dinlemez

0|0
    0|0
  • Ergeniz daha olgunlaşmadık o yüzden, ama o iğrenç. Uyduruk repi dinlemem. Ben pop dinlerim.

0|0
    0|0
  • o yaştakiler daha olgunlaşmadı büyük görünmeye çalışsalar da çocuksu düşüncelere sahip oluyorlar. neden yaşı kendine yakın birini bulmayı denemiyorsun?

0|0
    0|0
    • sence belli standartları olsa adı aşk olurmu..? arabamı alıyorsun..!

• boyu yerinde posu yerinde görsen benle yaşıt sanırsın..11 yıl fark bu durumda önemlimi..birde rep büyük görünmeye çalışanların dinlediğiğbirşeymi..?

Erkekler Ne Diyor 1

• belkide o gercek rapleri dinliyordur? ve sen türkiyedeki türklerin cikardigi gibi makinali tüfek gibi konu$mali rap'i gercek rap saniyorsundur?^^ bir link falanda vermemi$sin ne dinledigi konusunda..^^

0|1
    0|0
    • link bunlar gibi..

• kusura bakma ama bunlari sizin gibiler rap saniyor,bunlar rap degil aslinda!^^

yari arabesk,yari fantazi,birde uydurma taktaktak konu$tumu rap saniyorlar^^

bende bir$ey sandim..;-)

• ben değil gençler sanıyor..rep dedinmi bence ceza ya da sago..

Yükleniyor...