Türk filmleri, dizileri mi, yabancı filmler, diziler mi?

Arkadaşlar türk filmleri dizileri ile yabancı filmleri dizileri karşılaştırın.Hangisini seçeceğinizi söylerseniz sevinirim.Birde size zahmet sebebleriyle sonuçlarıyla anlatırsanız güzel olur.

Ben şahsen Yabancı Diziler , Filmler seçiyorum.Tabi komedi olarak Türk filmleri ama yabancı diziler daha hoşuma gidiyor :)

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Supernatural ile Arka Sokakları bir tutamazsın mesela.Jim Carrey filmleri ile Recep İvedik'i tutamadığın gibi

1|1
    0|1
  • yabancı dizi filmler tabiki örneğin sons of anarchy , breaking bad , fringe , mad men , american horror story film zevkim biraz değişiktir :D

0|0
    0|0
  • Genelde yabancı film tercih ediyorum. birkaç güzel film hariç Türk filmlerinde iş yok.

dizi izlemeyi sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Haberler dısında tv bile izlemiyorum artık. Eskiden sevdigim 1-2 program olurdu simdi hic biri tarafsız degil.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kurtlar vadisi,yetenek sizsiniz türkiyeden baska program izlemiyorum. bunlarıda netten izliyorum.

yabancı dizileri hiç izlemiyorum. önceden herkül,zeyna vardı bir onları izlerdim.

günümüz türk sinemalarında, başarılı oyuncular ve yönetmenler sayesinde kaliteli filmler çıkmaya başladı. hayliyle küfürlerde mizahımıza girmiş bulunmakta.

yabancı filmler daha çok hosuma gidiyor, çünkü yüksek bütçelerle kaliteli filmler ve kaliteli oyuncular oynatılıyor. hayliyle sonuc mükemmel oluyor.

0|0
    0|0
  • ben türk filimlerinide dizilerinide daha fazla seviyorum fakat günümüzde benim görüşüm türk dizileri değer kaybederken yabancı diziler kazandı yabancı filmler değer kaybederken türk filmleri kazandı

0|0
    0|0
  • benim kadir abim varken söyle napak brad pitt i?

0|0
    0|0
Yükleniyor...